in ,

Miranda Kerr’in Güzellik Sırrı !

Miranda Kerr için sağlıklı ve fit bir vücuda kavuşabilmek ve fiziği koruyabilmenin en temel anahtarı bol bol su içmek. Su vücut içerisindeki toksinlerin atılmasında büyük yardımı olur. Vücudun yenilenmesini, cilt kuruluğunun giderilmesini ve cildin doğal ışıltısının geri kazanılmasını sağlar. Dış görünüşten ziyade sağlık için de çok önemli rol oynar. İnsanın en temel ihtiyacı olan su, genel olarak günlük hayatın karmaşasında unutulup gidiyor. Oysa ki düzenli kullanımında gözle görülür bir zayıflatma etkisine sahip olduğu biliniyor. Aynı zaman da bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Dünyaca Ünlü yıldızın söylediğine göre; besinleri ve yiyecekleri kötü olarak adlandırmamak gerekiyor. İnsan beyni ve psikolojisi bu kötü olarak adlandırılan besinleri tam tersine normalden çok daha fazla istiyor. Önemli olan besinlerin gramları değil, ne yediğiniz ve ne kadar çok istediğiniz. Miranda Kerr’e göre insan istediği yiyecekleri göz ardı etmemelidir. Ne zaman istiyorsanız o zaman yiyebilirsiniz. Elbette ki yeterince ve abartmadan.

Güne başlangıç için en çok değer verdiğimi kahveyi unutun ve güne içine yarım limon sıkılmış ılık bir bardak su ile başlamamızı tavsiye ediyor. Bu tavsiyesinin en kuvvetli sebepleri arasında, sabahları vücüdu temizleyerek gün içerisindeki atıştırmalık ihtiyacını azaltıyor ve nefesinizin güzel kokmasını sağlaması yatıyor. Bu sebeple artık sabah kahvelerine elveda dememizi öneriyor.

Sabah kahvenizin yerine, Yeşil bir tanrıça olun diyor Miranda Kerr. Sabahları güne başlarken kahve yerine tamamı yeşilliklerden oluşan Smoothie ile başlayın. Bu içecek vücudunuzu temizler, düzgün bir şekilde sindirim yapmanızı sağlar ve böylelikle ihtiyacı olan tüm minarel ve vitaminleri alabilirsiniz.

Elbette ki güzelliğinin ve fiziğinin en temel kaynağı olan sporu kesinlikle ve kesinlike tavsiye ediyor. Özellikle gençlik yıllarında yapılan sporun vücut anotomisinde yer edinerek kas hafızası oluşturmasını sağlamaktadır. Bu hafıza sizi yıllar boyunca düzgün ve güzel bir vücut olarak geri dönecek diyor. Tabii ki bu spor süreci içerisinde de arada bir canınızın istediği şeyleri de yemeyi ihmal etmemimizi söylüyor.

Tüm bunlara ek olarak ve hepsinden önce kendinize tamamıyla güvenmenizi ve kendiniz ile barışık olmanızı söylüyor.

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Hadise ve Makyaj Mesajı

Facebook’un Yeni Kripto Para Birimi