in ,

Rüştü REÇBER taburcu oldu.

Fenerbahçe Spor Kulübünün unutulmaz kalecisi Rüştü REÇBER, bütün Dünya’yı etkisi altına alan koronavirus yani covid-19 salgını test sonucu pozitif çıktı. 

16 Mart’ta ABD’den dönen Işıl REÇBER, 14 günlük karantinaya uymayarak kendini yorgun ve halsiz hissetmesine rağmen kendi güzellik merkezine gidip ozon terapisi gördükten sonra kendini dinç hissettiğini 17 Mart’ta Kanal D’deki 2. Sayfa programına katılarak bunu dile getiren Işıl REÇBER karantina süresi dolmadan Rüştü REÇBER’in ani belirtiler göstermesiyle hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan eski milli kalecimiz Rüştü REÇBER test sonucunun pozitif çıkması üzerine gerekli tetkiklerin yapılması için hastanede kalması gerektiğine karar verildi. 

Işıl REÇBER kızı Tuana REÇBER ve oğlu Mehmet Burak REÇBER‘in test sonuçları ise negatif çıktı.

11 günlük zorlu süreçten sonra sağlığına kavuşan Rüştü REÇBER‘in eşi Işıl REÇBER ise sosyal medya hesabından önemli bir mesaj verdi. 

TC Sağlık Bakanlığı tarafından uygulanan bir tedavi protokolü olduğunu, tüm hastanelerde kişinin hastalık seviyesine göre farklı ilaç ve tedavi şeklinin olmadığını vücudun gücünün devreye girdiğini virüs mü güçlü yoksa sizin vücudunuz mu o zaman savaş başladığını dile getiriyor. Aynı zamanda zararlı alışkanlıklarınızı bir an önce bırakmanızı ve sağlığınızın , hayatınızın kıymetini bilin dedi.

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İllüminati Hakkında Çok Şaşıracağınız Gerçekler

Chernobyl Dizisini Bu Kadar Muhteşem Kılan Ne ?