in ,

3 Yabancı 1 Türk Youtube Başarısı

3 Yabancı 1 Türk Youtube üzerince Chaby Han’ın kendi kanalı üzerinde yayımlamış olduğu bir formattır. Bu format yukarda belirtilmiş olduğu gibi 3 Yabancı (Koreli Chaby Han, Amerikalı Lui, Kenyalı JJ) ve 1 Türk (Urfalı Yunus) ile ilk videoyla takipçilere sunulmuştur. Ancak şu an ekip videolarını JJ ve Yunus olmadan devam ettirmektedir. Ek olarak ekibe yarı İtalyan yarı Türk Michele katılmıştır. Bu ekip ülkeler arasındaki farklılık ve benzerlikleri eğlenceli içeriklerle takipçilerine sunmaktadırlar. Her video farklı konuları içermektedir. 3 Yabancı 1 Türk videoları hem kişilerin kendi kendileriyle dalga geçtikleri, hem ırkçılığı ortadan kaldırdıkları çok sevilen bir format haline gelmiştir.

3Y1T ve Soğuk Savaş

Soğuk Savaş Post42 isimli bir Youtube kanalı tarafından yayımlanan bir video içerik formatıdır. Videolar basitçe gülmeme challange olarak görülebilmektedir. Ancak bazı farklılıkları bulunmaktadır. Videoda 3 kişilik 2 farklı grup oluşturulur ve bu gruplar birbirleri için soğuk espriler hazırlarlar. Gülersen Kaybedersin sloganlı bu formata 3Y1T katılmış ve espriler tüm Türkiye’yi güldürmüştür. Performanslarındaki başarı Post42 grubunu bir hayli şaşırtmıştır. Berkcan Güvenle de video çeken bu grup kısa süre sonra daha fazla takipçi kitlesine ulaşmıştır.

Chaby Han Kimdir?

15 Haziran 1992’de Güney Kore’de dünyaya gelen Chaby Han Türkiye’de büyük bir üne sahiptir ve birçok kişi tarafından hayatı hakkındaki detaylar merak edilmektedir. 15 yaşında babasının işi sebebiyle Türkiye’ye yerleşen Chaby kısa sürede ülkeye uyum sağlamıştır. Kendisi de bu ülkeye daha ait olduğunu hissettiğini belirtmektedir. Chaby Han kariyerinde yönelmek istediği noktaya önceden karar verdiği için eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümünde tamamlamıştır. Kendisi 2015 yılında ATV’de yayımlanmaya başlayan Elin Oğlu programında Türkiye tarafından tanınır hale gelmiştir. Programda Türkçe’ye en hakim yabancı olduğu için ve yaşça genç olduğu için ikkat çekmiştir. Sonrasında 2017 yılında Ayla isimli filmde rol almıştır. Kore Savaşı’nı konu alan bu filmin onun için büyük yer edindiğini belirtmektedir. Günümüzde Youtube ile kariyerini sürdürmektedir. 3Y1T formatıyla geniş bir takipçi kitlesi elde etmiştir.

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Hayvanlara Yapabileceğiniz Hayat Kurtaran Yardımlar

SON ZAMANLARIN YILDIZ İSMİ “MERO”