in ,

Esra Dermancıoğlu’ndan ”Niye herkes sokakta ben evdeyim!”

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisiyle gönüllerde taht kuran Esra Dermancıoğlu, karantina günlerinde ”müzikle hareket” sloganıyla instagram hesabından canlı yayın yaparak bazen takipçilerinden rastgele birini canlı yayına dahil ediyor ya da ünlülerden biri canlı yayınına dahil oluyor. Hem eğleniyor hem de kilo vermeye yardımcı olan bu hareketler takipçilerine de moral oluyor.

Yaklaşık iki aydır karantinada olduğumuz bu günlerde çalışmak zorunda olanlar haricinde insanlar evlerinde geçirirken Türkiye koronavirüs tablosunda ilerleme kaydedildiği için kontrollü normalleşmeye geçiş aşamalarından ilki olan kuaför, berber ve alışveriş merkezlerinin açılması üzerine Esra Dermancıoğlu‘da sosyal medya hesabından günün akışını anlattı.

Penceresinden baktığında sokakta üstü açık bir araba gördüğünü ve içerisinde iki erkek iki kadının olduğunu kuaföre gidildiğini söyledi. Biliyoruz ki yönetmelikte araçlara üç kişiden fazla binemiyor. Bu durumdan rahatsızlık duyan Esra Dermancıoğlu sonunda da evde kalmayın hayat sokakta diyerek konuşmasını bitirdi.

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bitcoin ve Altcoinlerin kitlesel olarak benimsenmesini sağlamak

Karantina’da 58 Gün Sonra