in ,

Karantina’da 58 Gün Sonra

Metin AROLAT , sosyal medya hesabından bugün yayınladığı postta çok mutlu olduğunu 58 gün sonra ilk defa bu kadar yakından birini gördüğünü, gördüğü kişide oturduğu yerin camlarını silmeye gelen çalışanlardan birisidir.

İnstagram postunda yayınladığı videoya da yazı yazan Metin AROLAT, yaklaşık iki aydır karantinada kaldığımız şu günlerde kimseye dokunamamak, kimseyle görüşememek , yakından temas edebileceğimiz herşeyle yollarımızı bir süreliğine ayırmış olduk. Metin AROLAT evde olduğu bu günlerde yazdığı postta ”Sanırım yüce rabbim 58. günde kafayı sıyırmayayım, konuşmayı unutmayayım diye gökten iki çift sohbet edecek birini yolladı.” diye yazdı.

Metin Arolat Kimdir?

28 Mayıs 1972 yılında İzmir’de doğan Metin AROLAT, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde İşletme Bölümünü bitirdikten sonra yönetmen olmak ve müzik yapmak hevesiyle İstanbul’a yerleşir. İlk olarak reklam sektöründe ilerlemeye başlayan Metin AROLAT ilk yönettiği reklam filmiyle de ödül aldı. 600 e yakın reklam filmi yöneten Metin AROLAT, kariyerine müziği de ekledi. Yaptığı albümlerle insanların gönlünde taht kuran Metin AROLAT, mega star Tarkan‘ın da klibini yöneterek klip yönetmenliğine de başarılı olmuştur.

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Esra Dermancıoğlu’ndan ”Niye herkes sokakta ben evdeyim!”

KUAFÖRE GİDİYORUM HEYECANDAN AĞLIYORUM!!