in ,

KUAFÖRE GİDİYORUM HEYECANDAN AĞLIYORUM!!

Asmalı Konak dizisinde Özcan Deniz ile başrolü paylaştıktan sonra gönüllerde taht kuran Nurgül Yeşilçay, yaklaşık iki aydır karantinadan dolayı kapalı olan kuaför, berber ve alışveriş merkezlerinin kontrollü açılmasından sonra randevu alarak kuaföre giden Nurgül Yeşilçay sosyal medya hesabından bugünkü anılarını görüntülü olarak paylaştı.

Kuaföre giden Nurgül Yeşilçay’ın ilk paylaşımında ”Kuaföre gidiyorum heyecandan ağlıyorum kız, keşke sabah namazına müteakip alsaydım randevuyu zaman geçmiyii” diye yazdıktan sonra gittiği yere sahilden geçipte hiciv yapmadan olmazdı ikinci resminde ise ”Biraz boğaz havası girsin instadan içeri! Ya da boğaz havası almaya avm’ye (ay hep bi hiciv) diye postunda paylaştı.

Kuaföre gelen Nurgül Yeşilçay postlarından yorum yapmaya devam etti. ”Şükür kavuşturana, bu arada kimse kilo almamış herkes o pideleri kocasına yedirmiş. Ben şok” dedikten sonra kuaförü de black mirror dizisine benzeten Nurgül Yeşilçay postlarına devam etti. ” Kuaförün tanıtımını yaparaktan hijyen kurallarına dikkat etmekten black mirror setine dönmüş! Sosyal mesafeden kimse kimseyi tanımıyor felan, Çiğdem Ebil’de sanatını konuşturup havalı saç yaptı sağolsun! Koltuğun bi tarafından bi tarafına havalı geçiş yapıcam.” diyerek bir diğer postunda da artık mutlu olduğunu ifade eden Nurgül Yeşilçay ”Bu bütün uzuvlarını boyama fikrini km bulduysa Allah razı olsun, bence kesin Kleopatra kokoşu bulmuştur! Bu vesileyle anmış olduk rahmetliyi ben de bundan sonra kokoş olacağımı beyan eder maskeli yancıklarınızdan öperim. ” diyip son noktayı bizde koyuyoruz.

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Karantina’da 58 Gün Sonra

Ünlülerden Normalleşme Tartışmaları