in ,

Ordu Valisi Yavuz’dan Kovid-19 açıklaması

<br />

Ordu Valisi Yavuz’dan Kovid-19 açıklaması

Vali Yavuz, Valilik İçtima Salonu’nda bulunan “Kovid-19 salgınının Ordu’daki oğlu durumu” bahisli kıymetlendirme içtimasında konuşma konuşması, salgının görüşünüz andan itibaren büyük bir özveri ve fedakarlığın vazife hangi amaçla görevlendirdiğini, teşekkür etti.

İstanbul, Kocaeli’den gelen büyükşehirler ile yurt dışından gelenlerin, Kovid-19 Salgınıyla uğraş kurallarına ve alınan önlemlere riayet etmeme nedeniyle son periyotta müspet vakalara bir artış içindir dikkatati çeken Yavuz, kaydetmek kaydetti:

Buna ilaveten, havaların ısınmasıyla vatandaşlarımız, sokağa, caddelere, park, meydan ve sahillere akın ettiler. “hareket ettir.” ayarlanmış olduğum kontrollerde bu durum gözlemliyorum. ”

‘Tedbiri elden bırakmamak lütfen daima söyleyin’

Yavuz, “Tedbiri elden bırakmayın lütfen daima söyleyiniz. Salgının külliyen sona erdiği tasavvuruyla rahatça hareket etmek, oğlu radde yanlış ve tehlikeli bir fikirdir. “Değerlendirmesinde bulundu.

Yavuz, yurt içinden ve yurt kente gelen şahısların takibinin düzgün olduğunu seçmek için işaret eden, “Son günlerde bölgeselemize öbür vilayetlerden ve yurt dışından gelen arkadaşlar oluyor. Muhtarlarımız, mahallelerine dışarıdan gelen şahısları takip edip, mutlak suretle izole olmaları için gerekli. “biçiminde konuştu.

Kovid-19 salgını ile savaşabilirinin Yavuz, “Ordir hemşehrilerimizin bu hassaslığı göstereceklerine eminim.” Tabirini kullandı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

14 büyükşehir ve Zonguldak’ta hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması

Erdoğan: Demokrasi ve ekonomide kat ettiğimiz büyük mesafe, geleceğimize odak bakmamızda güç ve ahlak kaynağımızdır