in ,

Şoföre gözaltı: ‘Araba pislenir diye çok sinirlendi’

<br />

Tevellüt yapmaktan olan bayanı taksiden atan şoföre gözaltı: ‘Araba pislenir diye çok sinirlendi’

Çayırova ayşe Haşim’i hastaneye götürmek üzere ailesi taksi çağırdı. Eşi Mahmut Haşim ile birlikte araç arac binen bayanın doğum yapmak üzere gören taksici M. B., bayanı ve ailesini araçtan indirdi.

Ambulans çağırmalarını söyleyen taksici hadise alanından uzaklaşırken, hanesine dönmeye çalışan Ayşe Haşim, binanın merdivenlerinde tevellüt yaptı.

Bu sırada 112 Acil’e haber verinken, doğumdan yaklaşık 2 dakika sonra vukuatın yanında gelen ambulanstaki sıhhat hizmetlileri tarafından ana ve yeni doğan bebek denetiminde Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Rastgele bir sıhhat dertleri taburcu seçtiğiniz meskenlerine geldi.

Suriye’de Arapça hocalığı yaparken 6 yıl evvel Türkiye’ye gelen ve terziliğe göre Mahmut Haşim ile Ayşe Haşim’in üçüncü evladı olan bebeğe ‘Ömer’ ismi verildi.

Taksi şoförü gözaltına alındı

Balkonların hikayesi için tıklayınız. Çevre medyada yayınlanmasının akabinde imgeleri ihbar kabul eden Çayırova İlçe Emniyet Müdüriyeti, bugün sabah saatlerinde taksi şoförü M. B. ‘yi gözaltına aldı.

Emniyetteki tabirinde bayanın kanları içerisinde olmanın korktuğu için aileleri otomobili almak istemediğini söylediği öğrenilen M. B., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının akabinde adliyeye sevk edildi.

’10 TL alıp gitti ‘

Yaşadıkları vakası anlatan peder Mahmut Haşim, “Dün saat 10. 00’du. Taksiyi aradım. 2 dakika sonra otomobil geldi. Benim eşimin sancısı vardı fakat çok azdı. Eşim otomobil binerken sancısı arttı. sonra ambulans geldi ‘dedi Bebeği ve eşimi alıp hastaneye gitti “ dedi.

Haşim ayrıyeten, 10 tl fiyat istediğini, parayı alarak vaka tarafından ayrıldığını tabir etti.

‘Doğum, hanesine giderken gerçekleşti’

Vakası hanesinin balkonundan gören Emrah Kurt, “Sabah eşimin balkondaki sesine uyandım. Son konut hatunu kucağına alıp hastaneye götürdüler “ diye konuştu.

Hür bırakıldı

M. B., sevk işlemi adliyede adlı denetim kuralıyla bağımsız bırakıldı.

{Kaynak: Sputnik TR}

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Konya’da bulunan Interpol’ün aradığı lüks otomobil bulundu

Erbaş: Ortaokul ve lisedekilerin yüzde 15’i değil de yüzde 25’i imam hatipte okusun, sonra üniversiteye gitsin istiyoruz