in ,

Kılıçdaroğlu: CHP’yi tuzağa düşürme çabasındalar

<br />

Kılıçdaroğlu: CHP’yi tuzağa düşürme çabasındalar

CHP Umumî Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Merkez Yürütme gerekiyor (MYK) içtimasına başkanlık etti. Milliyet’ten Şevket Yaman ‘aktardığı malumata nazaran Kılıçdaroğlu, kurmaylarına özetle şu anda verdi:

“CHP’ye dönük taarruzlar artarak sürecek. Zira biz cephenin en ön safındayız. Sivil darbeye karşı mücadeleyi biz veriyoruz. CHP’yi tuzağa düşürme çabasındalar. Tuzaklarına düşmeyeceğiz. Biz asla gündemimizi kaybetmeyeceğiz. Vatandaşa söyleyecekleri hiçbir şey kalmadı. Onun için provokasyon yapıyorlar. Camiden yayın yapanları bulama, jel CHP ’liyi cezaevine koy. Gençlik kollarımıza hücum da, İzmir’den yapılan hücum da, bundan sonra gelecekler de tuzaklarından gayrı bir şey değil.

‘Eve hapsettiğin kişilere neden taban fiyat ödemiyorsun?’

Korona tıklayınız bile stratejileri yoktu. Neden hasta sayısı artıyor? Zira kâfi tedbir almıyorlar. Vefatlar neden az? Zira Cumhuriyet’in birikimi olan kahramanı savaş ettiler. Onlar için ne yaptı bu iktidar? İşsizler, fakirler için ne yaptı? Meskene hapsettiğin kişilere neden minimum fiyat ödemiyorsun?

Artık seçim kanunlarını, Siyasi Partiler Kanunu ’nu değiştirerek ayak sürümeye kaldırıyorlar. Seçime gideceksen jel, darı seni bekliyor. Siyaset kendi mecrasında akar. Sen istediğini değiştir, darı tabanda ittifakını kurar. Halktan kopuk, ülkeyi yönetemeyen, israfı engelleyemeyen bu iktidar gidecek. Biz geleceğiz. Darı İttifakı büyüyecek ve Türkiye’nin önünde görülmemiş bir yol açılacak. Siyaset yaparken bizim muhatabımız halkımızdır. “

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Başakşehir’de fabrikada patlama: 2 kişi hayatını kaybetti

Adalet Bakanı Gül: Cezaevlerinde kapalı sayfada 1 Haziran’da başlayacak