in ,

Şarkıcı Grimes, ruhundan bir parçayı 10 milyon dolara satacak

<br />

Müzikçi Grimes, ruhundan bir parçayı 10 milyon dolara satacak

Müzikçi Grimes yakın bir hengamda çevrimiçi olarak düzenlenecek Satış Out adlı gösterisinde çizim, fotoğraf ve fotoğraf sergileyecek.

Tesla CEO’su milyarder Elon Musk’un sevgilisi Grimes, şovun ‘baş eserinin’ ise kendi ruhunun bir bölümüünün sahibi olunmasını sağlayacak resmi bir evrak içindir açıkladı.

Bloomberg’e göre müzikçi, açık artırmada seçtiğiniz yapıtın satılacağını belirterek, kullandığınızı belirtin: “ Hiç kimsenin satın almasını istemedim, bu sebepten 10 milyon dolar paha biçmelerinden söyleyin, söylüyorum. “

Grimes, ‘Parça’yı satmak için avukattan mukavele hazır olduğunu istediğinde ise ruhunu satma fikrine daha sıcak bakmaya başladığını söz eden Grimes, “Üzerine tıklayarakükçe felsefi içindir daha değişik bir hal aldı “ diye konuştu.

Grimes, “ Başkaca, avukatımla sahiden sanat üzerinde işbirliği yapmak istedim. Yasal evrak biçimindeki fantastik sanat bana çok etkileyici geliyor “dedi.

Grimes, “ Beşerler dijital sanata yahut görüntü oyunlarına küçümseyen yaklaştığında, rahatsız oluyorum. Son oyunlar, en dikkat cazip, duygusal ve sarsıcı sanatsal deneyimlerimden kimileri bilgisayar oyunları oldu “sözlerini kullandı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Güvercinada Kalesi, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ne alındı

İddia: Yabancı sayısı 12’ye düşecek, 32 yaş üstü futbolcular transfer edilmeyecek