in ,

‘İş olursa beni seçin’ sunu asan genç 13. kez intihara kalkıştı: İkna etmeye gelen polislerin incelenmesi çekirdek yedi

<br />

‘İş olursa beni seçin’ sunu asan genç 13. varsayılan intihara kalkıştı: İkna çalışmak gelen polislerin önünde çekirdek yedi

Kocaeli’nin Kartepe kazasında yaşıyor 22 olarak A. K. bir vade evvel ağaçlara ve reklam panolarına “İş aramaktan yoruldum, iş varsa sizde” yazılı afişler asarak iş aradığını söylemişti. Ruhsal dertleri olduğu argüman edilen genç, iş aramayı bırakmaktadır sonra bir çok kere intihar teşebbüsünde bulundu. K., ailevi sıkıntıları olduğunu söyleyerek 13. intihar teşebbüsü İzmit sahil kesitinde bir pompalı tüfek dayayarak gerçekleştirdi.

Açık havada iki el havaya ateş eden A. K. adlı genci görenler durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine hadise okumak gelen polis ekipleri gencin elinde pompalı tüfeği görünce hikaye mahalline sıhhat ve hususî harekat ekipleri sevk edildi. Kısa müddette vukuatın üzerine gelen polis ekipleri, genci intihardan vazgeçirmek için ikna uğraşlarına başladı. Polislerin ikna uğraşlarını uzun, müddet karşılıksız bırakan genç, bir yandan alkol alarak bir yandan da çekirdek yedi.

Akabinde ikna edilen genç, pompalı tüfeği polis ekiplerini teslim ederek intihardan vazgeçti. 13. sefer intihar teşebbüsünde bulunan ve bir sefer daha vazgeçirilen A. K., polis ekipleri eşliğinde süreçleri için polis tarafından götürüldü.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

15 ilde hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Mete Gazoz’dan yeni Türkiye rekoru: 70 metre Türkiye rekorunu 342 puanla kırarak tarihe geçti