in ,

Hrant Dink Vakfı’nı tehdit eden zanlının ilk ifadesi: Kız arkadaşımın anlattıklarından etkilendim

<br />

Hrant Dink Vakfı’nı tehdit eden zanlının birinci tabiri: Kız arkadaşımın anlattıklarından etkilendim

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, Hrant Dink Vakfı’nın Twitter hesabından yapılan “27-28 Mayıs’ta Hrant Dink Vakfına e-posta ile irtihal tehdidi ulaşılan kamuoyuyla paylaşıyoruz. Son devirde yükselen nefret lisanı ve iklim iklimin ciddiyetini vurgulamak, koşullarının tartışılan olduğunu hatırlatmak için bu duyuruyu yapmanın hizmetimiz olduğu kanaatindeyiz”

(Konya) yakakıp gözaltına alınmıştır. H. A. Konya’da yakalanıp gözaltına alınmıştır.

Vilayet Emniyet Müdüriyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce operasyon operasyonda, merkez Selçuklu kazasında konutunda gözaltına alınan ve İstanbul Emniyet Müdüriyeti ekiplerine teslim edilen şüphelinin, lise tahsilini tamamlamadan mektepten ayrılır, ‘kasten yaralama, kritik ve hakaret’

H. A’nın kaldığı meskende arama yapan polis ekibi, şüphelinin cep telefonuuna elden, İstanbul Emniyet Müdüriyeti ekiplerine teslim etti.

Emniyet Müdürlüğü’ne Emniyet Tablosuna götürülüp şüphelinin birinci tabirinde, “Karabağ’da Ermenilerle internette tanıştığım Azerbaycan uyruklu kız arkadaşımın Ermenilerle görüşün anlatımlarını incelemek bu tür bir şey yaptım. dediği öğrenildi.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Oruç Aruoba hayatını kaybetti Düşünür-şair-yazar-çevirmen

Altun’dan İstanbul’da kilise haberi sökülme ile ilgili açıklama: Vatandaşlarımızın haklarını her zaman savunacağız