in ,

14 kızın kızını cinsel ilişkiye zorlayan anne ve sevgilisi mahkemede birbirlerini suçladı

<br />

14 ilişkili kızını cinsî ilgiye zorlayan ana ve sevgilisi duruşmada birbirlerini suçladı

Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki birinci duruşmaya tutuklu olan ana Ö. A. ve sevgilisi H. H. K. cezaevinden Ses ve Manzara Bilişim Sistemi (SEGBİS) arasında bağlandı. Kimlik tespiti ve iddianamenin okunmasını akabinde duruşmada birinci savunmasını yapan Ö. A., sevgilisi olan H. H. K. ‘nın kendisini tehdit ettiği biri sürdü.

‘Kızımla birlikte olmak istediğini söyleyerek tehdit etti’

Sanık H. H. K.’nin silahı olduğunu bildiği için korktuğunu anlatan ana Ö. A. tabirinde, Eşimi öldürebileceğini, aileme zarar verebileceğini belirterek beni tehdit edip benim onunla görüşmemi sağlamaya çalışıyordu. Ben bu tehditlerinden tedirgin olduğum için sanıkla buluşmaya devam ettim. Sanığın değişik cinsî istekleri oluyordu. Şair hatunlar bulmamı istiyordu, ben etrafımda fahişe kadın aramaya başlar hale gelditim. Anketmıyordum polise de anlatamıyordum korktuğumdan ötürü bu durum eşimi de. Sanığın benden olan taleplerini yapmaya getirmek zorunda kalıyordum, zira daima beni tehdit ediyordu. Sanık, kızım mağduru da tanıyordu, kızımla birlikte olmak istediğini söyleyerek bana kızımı ayarlamamı tekrar tehditle söyledi. Aparta gittik için sanıkla tehditleriyle kızımı ona götürmemi istedi, ben tehditlerinden tasa duyduğum için evlatlarımı ve mağduru da yanıma alıyor. Sanık çıplak bir vaziyette konutta bekliyordu, ben başlangıçta üç evladımı odaya koydum, sonra sanığın içinde odaya gittim. Benim koluma başladı, benden kızımı çağırmamı istedi. Ben başlangıçta bunu kabul etmedim, kızımın küçük olduğunu, çağıramayacağımı söyledim. Diye söyleyince ben tedirgin oldum ve kızımı içerir odadan sanığın içinde odaya çağırdım, odada sanık, ben ve kızım vardık ” dedi.

‘Kızımın da soyunmasını söyleyince söyleyince ben de soyunmasını söyledim’

Tutuklu sanık ana Ö. A., gayri sanık H. H. K. ile apartta cinsî bağlantıya girdiğini ve bu sırada 14 odada kızının da olduğu söyledi.

Sanık H. H. K. ‘ın isteklerini tehditleri nedeniyle yapmak zorunda kaldı kalmıştır biri süren Ö. A., “Sanık bana soyunmamı söylediği için ben soyunmuştum, sanık kızımın da soyunmasını söyleyince söyleyince ben de soyunmasını söyledim. Sanık evvel benimle cinsî bağlantıya girdi, bu cinsî münasebet arası kızım odadaydı. Biz cinsî ilgiye girdikten sonra sanık kızımı yatağa attı, sıkıştırılabilir bir şekilde öpmeye başladı. Sanığın kızıma karşı fiilleri yaklaşık 7-8 dakika kadar sürdü, daha sonra ben kızım ve gayri evlatlarımı bir taksi çağırarak aparttan gönderdim. Sonraki fotoğrafte sanığa göndermek için kaldım. Ben katiyetle argümanlardan suçlamalar kabul etmiyorum, yaptığımızum ve savunmamda belirtmiş olduğum hareketler sair sanığın baskı ve tehditleri sizin yapmak kaldım, kabahat kastıyla hareket etmek değilim, bu neden berabere karar verilmesini istiyorum ” diye konuştu.

‘Suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum’

H. H. K. ise suçlamaları kabul etmedi ve kimseden çıplak fotoğraf istemediğini söyledi.

Apartta Ö. H. ‘K., A. H. nın K. “Ben, Ö. A. ’yı tehdit ediyor değilim, savunmalarını kabul etmiyorum. Beni çok sevdiğini benden ayrılmak istemediğini söyledi, sonra tekrar görüşmeye başladık. Benim telefonuma kızının telefonu üzerinden bana iki tane fotoğraf alıyor. Fotoğraflardan biri sanık Ö. A. fotoğrafıydı, gayrısı kızının fotoğrafıydı. Ben iletiyle bana neden fotoğraf attıklarını sordum, Ö. A. da yanlışlık olduğunu söyledi. Fotoğraf mevzusunu konuşmak için buluşmaya karar verdik. Ö. A. evlatlarını da getirmişti. Aparttayken biz sadece Ö. A. ile bu fotoğraf mevzusunu konuştuk, mutlaka cinsî ilgi de yaşamadım. Mağdura bahsi geçen hareketleri de işlemedim, belirttiğimizi benden ayrılmak istemiyordu. Ama ben bu fotoğraf mevzusundan sonra huzursuz oldum, evlatlarını önden gönderdi, kendisi bu mevzuyu tekrardan görüşmek için apartta kaldı. Bir mühlet sonra aparttan ayrıldı. Ben üzerime atılı suçlamaların hiçbirini kabul etmiyorum, mağdura karşı argümanlardan fiilleri işlemiş değilim, ben kimseden çıplak fotoğraf yüzündenelerini istemedim. Benim ondan ayrılmamdan beni düşünmektüm, savların hiç teğin kabul etmiyorum ” dedi.

Eskişehir 3. Ağır Ceza Duruşması, birinci savunmaların akabinde tanıkların dinlenmesi için duruşmayı ertelerken, sanıkların tutukluluk halinin devamına karar verdi.

İtiraz üzerine tutuklanmışlardı

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın hazırladığı iddianamede ‘çocuğu karşı cinsel taciz, şahsi hayatın kapalılığını ihlal etmek, evladın cinsî istismarı, tehdit, kimseyi hürriyetinden mahrum bırakma ‘cürümlerinden 9 yıl 6 aydan 23 yıla kadar mahpus cezası olduğu sanıklar Ö. A. ve H. H. K., tutukluk incelemesi yapılan 22 Nisan’da muaf bırakılmış, mağdur kızın pederinin 4. Ağır Ceza Mahkemesi’ne göre itiraz sonucu yine gözaltına göre tutuklanmıştı.

Evlatlar pedere verildi

Yaşanan bu vakaların akabinde Ö. A. ’nın eşi, Eskişehir Aile Mahkemesi’ne oynuyorurarak boşanma davası açarken, talep üzerine süre Çocuk İzleme Merkezi’nde kalan 14 adet kızı ve başka 2 evladının muvakkat velayetini mahkemece pedere verildi.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda başladı başladı

Ozan Kabak: Ben Galatasaraylıyım, bir gün Fenerbahçe’de oynama ihtimalim yok