in ,

Adalet Bakanlığı’na CHP’li Özel ile Özkoç hakkında hazırlanan fezleke

<br />

CHP’li Hususî ile Özkoç hakkında hazırlanan fezleke Adalet Bakanlığı’na başladı

muhabere Lideri Fahrettin Altun, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel ile CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç için gerekli masalbiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na müracaatta yaptı.

Cürüm duyurusunda, aleni hakaret ve iftiralar nedeniyle Altun’un kişilik haklarının ihlali, bu ihlaller nedeniyle durumun tahammül edilemez boyutlara ulaştığı belirtiliyor, “Bu kullanım kamu hizmetlisine karşı vazifesinden ötürü hakaret, iftira ve resen tespit edilecek gayri kabahatlerden ötürü şüpheli. sözlerine yan verildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Parlamenterler Bürosu, Şahsi ve Özkoç’un kamu hizmetlisine vazifesinden ötürü alenen hakaret ve iftira hatalarını zincirleme bir halde işlediklerine dair fezleke düzenlenmesi için kâfi ve kanuni delilin

Anayasa’nın 83. hususuna istinaden ismi geçen milletvekilleri hakkında Anayasa’nın 83. hususuna istinaden ismi geçen milletvekilleri hakkında Anayasa ve 837 hususları istinaden ismi evraklarıyla birlikte Adalet Bakanlığı’na çıkıyor.

Altun’un avukatı Tunç için açıklamada, TBMM tarafından kaldırılır ve takibata devam edilmesini beklediklerini ve bu sırada eş zamanlı vakitli olarak Hususî ile Özkoç hakkında.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Samsung telefonların çökmesine neden olan duvar kağıdı uyarısı

Sürüsü, 6 aracı, villası olanlar da 1000 liralık yardıma başvurmuş