in

Bursa’da intihar girişimi sosyal mesafeyi unutturdu: Onlarca kişi canlı yayın yaptı

<br />

Bursa’da intihar teşebbüsü toplumsal arayı unutturdu: Onlarca kişi canlı yayın yaptı

Bursa’da zabıta ekipleri tarafından çekçek aracı alındığını tez eden Yasin B. birinci evvel Osmangazi Metro İstasyonu raylarına yatarak intihara kalkıştı. Yasin B. daha sonra Çarşamba Mahallesi Darmstad Caddesinde bulunan 6 katlı bir apartmanın çatı katına çıktı.

Çatı ucuna gelerek aşağı atlayacağım söyleyen genci gören vatandaşlar, durum polis, itfaiye ve sıhhat ekiplerine bildirdi. Kısa vadede vaka mekanına gelen polis ekipleri muhitte güvenlik tedbiri alırken itfaiye ekipleri şişme yatak açarak tedbir aldı.

Yasin B. ‘nin çatıya çıkmasını gören yüzlerce kişi cadde üzerinde toplandı. Toplumsal arayı unutup dip dibe duran vatandaşlar cep telefonularıyla canlı yayın yaptı. Yasin B. ‘nin kendisi boşluğa atmak istediği anda vatandaşlar ‘atlama’ diye bağırarak mahzur olmaya başladı.

Polis ekipleri aralarında para topladı

Yüzlerce vatandaşın toplanmasına sebep olan ve ‘çek çek otomobilim gelmeden inmem’ diyen Yasin Y., çatıdan aşağıya sarkmaya çalışınca polis ekipleri kendileri arasında para topladı. Yasin B., atlamaktan vazgeçti. Yasin B. daha sonra tabiri alınmak üzere karakola götürüldü.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu: Yeni sezonu daha erken başlatma düşüncemiz var

Toplu ulaşımda normalleşme: Yüzde 50 yolcu taşıma sınırlaması kaldırıldı