in ,

Sevda Noyan’ın ifadesinin olduğu belli oldu: ‘Keskin acılar hakkında söylenmiş sözlerdir’

<br />

Sevda Noyan’ın sözünün olduğu belli oldu: ‘Keskin acılar arasından söylenmiş sözlerdir’

Memleket TV’de Esra Elönü’nün ‘Arafta Sorular’ programında “Cebimde listem hazır.

Noyan, kelamlarının yanlış anlaşıldığını, yayın bildirim istemsiz olarak spontane görüş sohbet görüş söylemleri kelamlar olduğunu kaydetti.

Sabah’tan Sema Alim Dalgıç’ın haberine nazaran, Noyan, sözünde önemlidir dedi:

“Televizyon programı 3 Mayıs 2020 gece yarısından evvelki saatlerde başlamıştı. Sunucu Esra ile ilgili olduğumuz sohbetimiz yaklaşık 2. 5 saat sürdü. Gecenin ilerleyen zaman olması hasebiyle yorulmuştum. Ben de soruşturmaya bahis olan lafları boş bulunarak söyledim. listem rastgele sırada kişilere zarar verebileceğim rastgele bir silahım da yoktur. Devleti Yargısı ve adil kararları verdiğine canı gönülden inanıyorum.

‘Milletimizden özür dilerim’

Kanun devletinde ihkak-ı hak diye bir şey yoktur. Yargı gerekli tedbirleri alır ve cezalandırmaları yapar. Kelamlardan ötürü üzgünüm. Milletimizden özür dilerim. Benim beyanlarım 15 Temmuz travmalar ve keskin acılar nedeniyle söylenen laflardır. Bunun tekrarının olmayacağına laf veririm.

‘Kamuoyu kışkırtıldı’

Bu laflarımla kamusal tertibi korumak ismine bir şeyler söyleyerek çalışmıştım gelgelelim içtimaî medya ortamlarında çarpıtıldı. Bilhassa terör örgütlerinin mensupları tarafından ve yurtdışı yapılan hesaplardan laflarım sıkça çarpıtılarak ve photoshop ile söylediğim laflar. “

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Beşiktaş’ın göğsüne 42 milyon liralık imza: ‘Beko ait olduğu yere döndü’

Seyahat kısıtlaması kalkınca uçak bileti aramaları 8 kat arttı