in ,

İstanbul’un göbeğinde taksici dehşeti: 22 lira için müşterisine saldırdı

<br />

İstanbul’un göbeğinde taksici dehşeti: 22 lira için müşterisine saldırdı

Beyzade ‘nda geçtiğimiz şubatın neden olduğu taksici şiddetinin imgeleri ortaya çıktı.

Kocaeli’de evlat bakıcılığı yapan Fas uyruklu Chaıme H., veladet yapan ablasını görmek için İstanbul’a geldi.

Cdiz K. yönetimindeki 34 THD 90 plakalı taksiyi durdurarak bindi. Hatunun Kasımpaşa’da yanlışlık gitmek istediğini söylemesi üzerine taksici yola koyuldu.

Bir müddet sonra ağır trafikte kalan taksici sonlanarak bayana söylenmeye başladı. Bayanın da taksicinin söylediği sözleri anlaması üzerine aralarında tartışma çıktı.

Bayanın cebinden 30 lira alıp gitti

Tartışmanın büyümesi üzerine taksici Cengiz K, bayana elini kaldırarak tokat attı. Şaşkına dönen hatun akabinde araçtan inerek uzaklaşmak istedi. Araç şarjı için 22 lira tutan fiyat almak için araçtan inerek hatunun peşinden gitti.

Bayanın kendini korumak için çantayla vurması üzerine taksici, genç hatunun yana yatırarak boğazını sıktı. Taksici hatunun cebinden çıkarttığı 30 lirayı alarak taksiyle kayıplara karıştı. Yaşananlar ise araç kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olayın akabinde bir mühlet şok geçiren bayan polise ihbarda bulundu. Beyzade Kaza Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Devriye Ekipler Büro Amirliği hizmetlileri, bayanla konuşarak taksinin plakasını ve eşılıini eşendiğini öğrendi.

Savcılık talimatıyla bağımsız bırakıldı

Darp edilen bayan ise hikaye için sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedavisinin akabinde darp raporu alan hatun emniyete inceleme şikayette bulundu.

Şikayetin akabinde inceleme başlatan polis, taksinin plakasına götürüsüne ulaştı. Cengiz K. yakalanarak gözaltına alındı.

Darp söyledi hatun tarafından teşhis edilen Cengiz K’ya emniyette sözü bulundu ‘kasten yaralama’ kabahatinden izleyin işlemi yapıldı. Cengiz K. savcılık talimatıyla bağımsız bırakıldı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Vatandaş otogara koştu: Tavan fiyat aşıldı, bavul için 50 lira

MSB: İdlib’de 14. Türk-Rus Birleşik Kara Devriyesi icra edildi