in

Beşiktaş Başkanı Çebi: Boş konulara cevap bile vermeyin

<br />

Beşiktaş Lideri Çebi: Boş aktarlara göre boş mevzuatlara karşılık bile vermeyin

Bir vadedir Arda Turan’ın Beşiktaş’la anılmasından Yönetici Ahmet Parıltı Çebi rahatsız oldu.

Burak Yılmaz’ın da bu aktarım için ısrarcı olduğu konuşulunca olduğu siyah-beyazlıların patronu içeri. Evvelki Yönetici Fikret Orman’ın daha evvel “ Beşiktaş’ta görmek isterdim ”diye bir muhtaçlığımız yok fakat olsaydı” dediği Arda Turan, Lider Ahmet Parıltı Çebi tarafından veto edildi.

“Kendimizle çelişmemiz manasına gelir”

Türkiye Gazetesi’nin haberine nazaran, Teknik Yönetici Sergen Yalçın’la ilgili bir görüşme gerçekleştiren Yönetici Çebi, “ bir periyotta, şarj edilebilir bir kulüpte sembolleşmiş ve yaşı geçmiş bir oyuncuyu aktarım etmeyin kendinizle çelişmemiz manasına gelir. Başkaca genç oyuncularımızın da şevki kırılır ”dedi.

Beşiktaş izlettirmek istediğini söyledi.

‘Geleceğinin temellerini atmak için buradayız’

Öte yandan Lider Çebi’nin başkanlarla yapılan görüşmede de “ Daha evvelki devirlerde yapılan çılgınlıklar, manasız işler mazide kaldı. Biz Beşiktaş’ın geleceğinin temellerini atmak için buradayız. Saf vermeyin ” dediği öğrenildi.

Ara Turan’ın Beşiktaş’ta forma giymek istediği konuşulmuştu Barcelona macerasından sonra kiralanacak Medipol Başakşehir’le olan mukavelesini fesheden. Siyah-beyazlı ekipte düşük fiyatla oynamaya hazır olduğu tez edilmişti.

Shotton gündemde

Gayrı yandan, Middlesbrough’nun stoperi Ryan Shotton, Beşiktaş’ın gündemine girdi. Sağ bekte de hizmet yapabilen 31 etkili oyuncu ile önümüzdeki günlerde bir görüşme gerçekleştirilecek. Bonservisi elinde olan İngiliz oyuncu geçen seri 17 müsabakada 1 bin 530 dakika alanda kaldı.

Kaleye Zoet geçiyor

Loris Karius’un akabinde kaleye tekrar yabancı bir eldiven arayan Beşiktaş, Hollandalı Jeroen Zoet’un aktardığı memnun sona yaklaştı. Aktarımdan sorumlu başkan Erdal Torunoğulları, Hollanda’daki görüşmelerden kaleyi Zoet’a emanet etme görüşümüz müahedeye vardı. Bonservisi PSV’de olan Utrecht’e kiralanan 29 adet eldiven, siyah-beyazlı formayı giymeye ikna oldu. PSV ile yapılan son görüşmede pürüz çıkmazsa Zoet’in bir yıllığına kiralanması bekleniyor.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Türkiye ile Azerbaycan arasında 90 günlük vize muafiyeti yürüdü girdi

Tekin: Düğün ve taziyeler koronavirüs vakalarını artırdı, dikkat etmeyin eskisinden daha kötüye yaşarız