in ,

Mesire alanında vakit geçiren vatandaştan ilginç diyalog: Hiç olmazsa evde çalışmak dırdırından kurtuluyoruz

<br />

Mesire sahasında vakit geçiren vatandaştan değişik diyalog: Hiç olmazsa hanede bayanın dırdırından kurtuluyoruz

Koronavirüsle uğraşmasına 1 Haziran ayında olağanlaşma süreci başladı. Sürecin başlamasıyla vatandaşlar, tekrar açılan dükkanlar, parklar sayfasında alanlara gitmeye başladı. Uzun devirdir piknik yapamayan vatandaşlar da tekrar Aydos Ormanındaki mesire ortamlarına akın etti.

Ailesiyle mesire odasında vakit geçiren vatandaş, “3 aydır meskende sıkıldık. Buraların yüzünden çok âlâ oldu. Biz de nefes almış olduk. Çok özledik, insan doğayı özlemez mi? ” dedi.

‘Ülkeyi başkanlar çok âlâ yönetti’

Ailece mesire meydanına gelen öteki bir vatandaş, “Bütün yerküreyi ilgilendiren süreç vardı. Memleketimizde başkanlarımız çok güzel yönetti süreci. Biz de evlatlarımızla meskende bekledik. Hükumetimiz müsaade verince evlatları aldık tedbirlerimizi alarak evvelce geldiğimiz faaliyetleriere geldik ” formunda konuştu.

Mesire meydanında eğlendiğini lisana getiren bir evlat “Süreç bitti, validem ve pederim beni buraya getirdi. Ondan ötürü çok memnunum. Koronavirüs de azalmaya başladı. Azaldıkça mesrur ​​oluyoruz ” dedi.

Arkadaşıyla çay içen bir kişinin ise “1 Haziran’da mesire meydanları açıldı. Biz de rahatladık. Hiç olmazsa hanede hatunun dırdırından kurtulmak için kendimizi atıyoruz mesire sahalarına. Çok gidiyor ormanlar daha şık oluyor ” diye konuştu.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yalova Belediyesi’ndeki ‘zimmet’ soruşturmasında tutuklu sayısı 19’a yükseldi

3 bin 500 yıllık küvet: Yaz aylarını Hitit krallarının duş ihtiyacını düşünülüyor