in

Mini maske geliştirdi için Tayland’da bir güzellik kliniği

<br />

Tayland’da bir hoşluk kliniği yakın temas tatbikler için mini maske geliştirdi

Koronavirüs salgınıyla birlikte hijyen ve koruma içeriği günlük hayatta

Tayland’ın başşehri Bangkok ’ta karantina önlemlerinin akabinde Waleerat Kliniği, yakın temas sağlayan kozmetik ve dermatolojik pratiklerin daha rahat olabilmesi için “mini maske” geliştirdi. Yalnızca ağzı ve burnu kaplayan maske, mütehassısların sonlu temas kurarak çalışmasına imkan tanıyor.

Çalışanlar ayrıyeten gözetici maske takıyor ve kliniğe gelen her müşterinin ateşi ölçülüyor.

Maskeleri dışında dışarıya satmadıklarını belirten klinik, şu anda ellerinde 100 tane ‘yeniden kullanılabilir’ maske olduğunu belirtti.

Kliniğin pazarlamadan sorumlu umumî yöneticisi Wisarut Krimthungthong, “Bu maskelerin, beynelikle hekimler maskeyi çıkarmadan çalışabilecekler” dedi.

Klinikte lazer tedavisi gören müşterilerden Kannika Sae-Ngow, “Başta garip olduğunu seçtiğinizüm fakat bu nitekim içindir zira yüz bakımları lütfen bizi inançta tutmak için hususî olarak tasarlandı” sözlerini kullandı.

Tayland’da şimdiye kadar 58 kişi ömrünü yitirdi, vaka sayısı da 3 çöp kutusu 84 ’e ulaştı. Devlette bu hafta hiç yeni vaka tespit edilmedi. Salgını denetim içindir üçüncü sıradanlaşma aşaması na geçen Tayland, hoşluk merkezleri altında işletmelerin açılmaktadır karar verildi.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: Bu aşağılık olayı lanetliyorum

SpaceX’in tarihi fırlatışı gerçekleştiren yeniden kullanılabilir roketi karaya ulaştı