in ,

THY’den hijyen uzmanı ve hijyen seti yeniliği

<br />

THY’den hijyen mütehassısı ve hijyen seti yeniliği

İki aylık aa doğru akabinde yurtiçi uçuşlarına göre, yurtdışı uçuşları içinse gün sayan Türk Hava Yolları, misafirlerinin seyahat sıhhatini korumak gayesiyle iki yeni korumak gerçekleştirmek geçirdi.

THY, ilmî doneler ışığında hazırlandığı ‘güvenli seyahat standartları ‘uçuş uçuşlarında tüm misafirlerine hijyen seti çalışmaya başladı. Uçulan uzaklığa nazaran içinde maske, dezenfektan ile antiseptik mendil bulunan hijyen setlerinin sunumu ve uçuş sırasında gerekli önlemlerin akıllıca olduğu noktasında ise hijyen bilirkişisi kabin memurları hizmet vermektedir.

Uçak içerisinde sıhhat denetçisi nedeniyle çalışan hijyen kompetanı, uçak içi tüm hijyen ve içtimaî değerlendirme önlemlerinin gerçek uygulanmasına odaklanıyor.

Uçak içi hareketliliğin azaltılması, yolcular ve kabin ekipleri tarafından toplumsal aralık kurallarına uyulmasından da sorumlu olan hijyen eksperi, yolcuların uçuş boyunca maske tasarrufu da takip ederek birebir sıradaki yolcuların.

Tuvalet tasarrufu sırası oluşmuyor ismine yolculara yönlendirmelerde bulunan hijyen bilirkişisi, tuvaletleri dezenfekte de ediyor. Başkaca, tuvaletlerin güvenlik ve güvenlik denetimi tüm kabin ekipleri tarafından da yapılmaya devam ediyor.

THY uçakları her uçuş öncesi derinlemesine arilik yolları ile dezenfekte ediliyor. Tesiri ilmî olarak kanatlanmış, insan sıhhatine zararsız kimyasal hususlar ile ilgili süreçlerde yolcuların temas ettiği tüm noktalar için TripAdvisor’da hijyen sağlanıyor. Koltuklar, pencereler, ekranlar ve lavabolar için farklı yüzeyler için hususî donanım ve kimyasallar bulunmaktadır.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Hakkari’de Kovid-19 testi pozitif çıkan ve karantina kurallarına uymayan vatandaş, doğum günü partisinde yakalandı

Diyanet’ten 81 ilin valiliğine ‘Çav Bella’ yazısı