in ,

AA: Can Dündar’ın Bodrum’daki villasının kaçak olduğu yıkım başladı

<br />

AA: Can Dündar’ın Bodrum’daki villasının kaçak olduğu yıkım başladı

AA’ya nazaran, Muğla Etraf Şehircilik Vilayet Müdüriyeti ve Bodrum Belediyesi ekiplerinin, gazeteci Can Dündar’ın Bodrum’da bulunan eş ve kendisinin üzerine kayıtlı villasında inceleme denetimde imara karşıtlık ve kaynak toprağı şarti belirlendi.

Kumbahçe Mahallesi Manastırardı mevkinizin yapının, içerisinde havuz bulunan ve bahçe duvarı ile çevrilen 188 binaarının kaynak yerine olduğu, binadaki pergola, çardak ve sundurma gibisi yapılarının ise 15 gün mühlet verildi.

Gönderilen tahliye ihbarnamesinde, villadaki imara karşıtlıkların ve kaynak işgalinin 11 Haziran’a kadar sonlandırılmasının çalışma bildiri edildi.

Bunun üzerine bugün villaya gelen şahsi bir inşaat firmasına bağlı çalışan personeller, Bodrum Belediyesi ekiplerinin gözetiminde yıkım çalışmasına başladı. Çalışanların birinci olarak villadaki terası kapatan pergolanın söküm ettirini göre görüldü. Havuz platformu, etrafındaki beton platformu, iki kat betonarme bina ve bahçeden oluşan 188 kırsal alandaki yarın da devam edeceği öğrenildi.

Öte yandan kaynak toprağındaki işgal, drone kamerası ve uydudan alınan fotoğraf karelerine de yansıdı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

NBA için karar verildi: Sezon, 31 Temmuz’da play-off sistemiyle başlayacak

Türk Tabipleri Birliği: YKS ve LGS ertelenecektir