in ,

Bilim Kurulu Üyesi Çelik: Sonbaharda küçük pikler olabilir

<br />

Bilimsel Üyesi Çelik: Sonbaharda küçük pikler olabilir

Bilimsel Üye ve Kayseri Kent Hastanesi Başhekimi Prof. İlhami Çelik, koronavirüs salgınıyla ilgili son gelişmeleri anlattı.

‘Açık alan düğünleri daha çok tercih edilir Gerekli bir yöntemdir’

Çelik, lütfen teklifte bulunan Prof. Dr. Çelik, “Açık alan düğünleri daha çok tercih etmek gerekli bir sistemdir. Ancak, saklı bir ortamsa bu hava durumu uygun havalandırılması gerekir. Düğün, tercih etmek için nokta alan bir merasim. hayatlarına devam etmeleri gerekiyor “ diye konuştu.

‘Pik devrini devrana yaymak önemli’

Çelik, koronavirüs bundan sonraki seyrine ait, “Sonbahara hakikat havaların soğuması ve riski örtülü yere girmesi ile birlikte risk görüyoruz. Büyük piki yaşadık ve bundan sonra küçük pikler formu Yani önemsiz dilbilgisi. Bu sebep periyodu vakte yaymak kıymetli. azaltmak ve daha başlayabilir bir hale getirmek istiyoruz “ tabirlerini kullandı.

‘Akciğerde kalıcı hasar olan vatandaşlarımız var’

Prof.Dr.Çelik, “Maofesef akciğerde kalıcı hasar olan vatandaşlarımız var. ‘Hipofiz’ dediğimiz kemikleşmeye akıllıca giden akciğer dokusunu , lakin badire yaşığımız vakalarımız oldu “ dedi.

‘Aşırı vitamin almanızın yararı yok’

Bilim Heyeti Üyesi Çelik, “Örnek olarak sapsarı bir vücutla gelirsiniz. İdrarı sapsarı çıkar. Şiddetli vitamin alımı sizin ve birikmeyen vitaminler var. “Lütfen, bizim kişilerden tavsiyemiz istikrarda olması ve bunu abartmamak gerekiyor” halinde konuştu.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

MetroPOLL Araştırma: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın görev onayı yüzde 50. 8

Oyuncu Berkay Ateş: 19 yaşındayken Tarkan konserlerinde koruma olarak görev yaptım