in ,

Oyuncu Berkay Ateş: 19 yaşındayken Tarkan konserlerinde koruma olarak görev yaptım

<br />

Oyuncu Berkay Ateş: 19 yaşındayken Tarkan konserlerinde kalabilir olarak hizmet yaptım

Yıldız TV ‘nin Ana serisinde canlandırdığı Cengiz karakteriyle isminden kelam ettiren ve son olarak Çukur ‘da Mahsun ‘a hayat veren oyuncu Berkay Ateş, meslektaşı Alican Yücesoy’un Instagram canlı yayınına katıldı.

Burada 19 yaşındayken Tarkan konserlerinde muhafaza olarak hizmet yaptığını söyleyen Ateş, kaydetmek kaydetti:

“19 yıldır. Ablam bölümün içinde. Bir gün ‘ Bu türlü bir sorun var, Tarkan’ı yapabilir işi. Yapar mısın? ” dedi. Ben de o devir TİM Maslak Gösteri Merkezi’da mahal gösterme işi yapıyorum. “Yaparım” dedim. Bir güvenlik koşulları altında verdi. Aradım, ‘Ben Nilay’ın kardeşiyim’ dedim. ‘Siyah pantolon, beyaz gömlek giy gel’ dediler.

Harbiye Açıkhava Temaşası ’na gittim. 4 gün üst üste Tarkan çıkacak, ortalık yıkılıyor. Güvenlik hizmetlilerinin yanına gittim. Koca koca adamlar, ben göğüs hizalarına geliyorum. “Pardon ben de koruyacaktım” dedim. ‘ Bu oğlanı nereye versak acaba ’ dediler. İşin başında kulisin oradaydık, sert ve öfkeliydik. İçeriye kimseyi sokmamak için orada duruyorduk. Sonra bana dediler ki: ‘Harbiye’nin en ardında, Maçka Parkı tarafına bakan ormanın orada demirler var, sen oraya git, demirlerden atlayan olursa olsun tut’. Dört akşam orada bekledim. “

Kimi hayranların demirlerden atlamaya çalışmasını tabir eden Ateş, yapmaya devam etti:

“Gerçekten demirlerden atlamaya çalışanlar vardı. ‘Af’ diyordum diyor nazikçe, ‘ Pardon beyefendi yasak’. Rica minnetle dört akşam korumalık yaptım yani. Tarkan’dan 2 kilometre uzaktaydım. Ona en uzak müdafaa bendim. Ne Tarkan beni gördü, ne ben onu. ”

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bilim Kurulu Üyesi Çelik: Sonbaharda küçük pikler olabilir

Jennifer Aniston, çıplak portresini açık artırmaya çıkardı