in ,

Şenol: Sokaklar insan kaynıyor, delilik bu, 3 aylık emeğimiz boşa gidecek

<br />

Prof. Şenol: Sokaklar insan kaynıyor, meczupluk met, 3 aylık emeğimiz boşa gidecek

Esin Davutoğlu Şenol, programda yapılan açıklamada olacağını söyledi:

“Tunalı Hilmi ve Bahçelievler’de gündüz bu saatte önce kez uğruyorum Ben Ankara’da yaşıyorum ve bugün 3 aydır hane ve işimden öteki bir tarafa gitmiyorum .. Çok kızgınım. ve biz konutumuzda durarak bulaşma riskini biraz yatıştırdık .. Diyelim ki bugün bulaştı siz bunu 14 gün sonra öğreniyorsunuz.

‘Trafik, kafelerin doluluğu ve kuyruklar külliyen delilik’

Biz hastaneler olarak bütün hastaları, servisleri iptal ettik. Bu hastalar bütün servisleri kapladı. Artık ise sıradana döndürülmüş olan tek bir taraf var orası da hastanelerin bir kısmı. Önemli hastalar sokaklarda kaldılar. Parası olmayan, kişisel hastanelere gidemeyen artık bunu tolere edebilecek durumda değil. Biz hastanelerde yüzde 100 olarak kullandığımız hizmetler yüzde 20’ye indireceğiz.

2. dalgadan çok hastane kapasiteleri ve bizlerin fizikî ve zihinsel tükenmişliği problemli makbul. Kişilere divane misiniz? şaka mı yapıyorsunuz? Demek istiyorum. Bugün güya koşut kainata ışınlanmış olduğuna bir behre kapıldım. Trafik, kafelerin doluluğu ve kuyruklar büsbütün mecnunluk. Bebek otomobiliyle gezenler, 90 yaşında olup dışarıda olan da var. Ben 65 yaş üstünün bu halde konuta kapatmayı çok da mutlu değilim. 3 ayımın heba olduğunu hissettim bir doktor olarak. Kişilerde algı farklı olmuş diye düşünüyorum. , Bir mecnunluk hali mi, yoksa bunalmışlıktan gerekir, bir mecnunluk hali mi, yoksa bunalmışlıktan gerekir. patlar. “

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

ÜNLÜLERİN GERÇEK İSİMLERİ

Bakan Karaismailoğlu: 10 Haziran’dan itibaren kademeli olarak 40 ülkeye uçak seferleri başlıyor