in

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: UEFA cezası CAS’tan döner

<br />

Trabzonspor Yöneticisi Ağaoğlu: UEFA cezası CAS’tan döner

Trabzonspor Lideri Ağaoğlu, UEFA Kulüp Finansal Denetim Heyeti (CFCB) tarafından bordo-mavili kulübe verilen Avrupa kupalarından 1 yıl men cezasını kıymetlendirdi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Ağaoğlu, kararın yanlış bir kıymetlendirme sonucu ortaya çıkmasını ve verilen cezasının CAS’tan döneceğine inançlarının tam olarak belirtildiğini belirtti.

Ağaoğlu, “Trabzonspor 2019 bütçesi gelir-gider istikrarını sağlamış, birebir hengamda kâr açıklamış bir kurum bugün önemlidir. Hazırlıklarımız başladı, 2019-2020 yılında UEFA Avrupa Ligi’ne iştirak hakkını elde ettiğiniztik. Çok kısa müddet için bununda CAS’tan geri döneceğine neden olunan karar vermeniz için çok kısa bir süre önce yapacağınız. olan inancımız tamd ır” diye konuştu.

‘Yok şey uğraş etmeden, savaşmadan kazanılmıyor’

“Eliniz ne kadar güçlü olursa olsun, ne kadar haklı olursanız olun hiçbir savaş uğraş etmeden kazanılmıyor” diyen Ağaoğlu, şöyle devam etti:

“Bu armağanın, hiçbir muvaffakiyetin kimseye altın yüzü içinde güneş yüzünden görülmünüz. Ne kadar haklı olursanızın savaş yapmadan önemli değildir , bu kararın CAS’tan döneceğine olan inancımız tamdır. “

‘TFF bu belgede bizimle birlikte uğraşıyor’

Taraftarların süreci sükunetle takip etmeye davet eden Ağaoğlu, “Mücadelemiz bizim savaşımızdır. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve UEFA’nın kurum olarak olduğu yansıtma de bana ulaştı. Çok kararlaştırmak için kullandığınızdan emin olun. Vaka denetimimiz için gerekli. Karar CAS’tan dönecektir, bu hususta d a en ufak bir kaygımız yok “formunda konuştu.

‘Siz şampiyon olun biz de sizi UEFA Şampiyonlar Ligi’ne götüreceğiz’

Ağaoğlu, bunların arasından akabinde oyuncularla da görüştüğünü belirterek, “Siz şampiyon olun biz de sizi UEFA Şampiyonlar Ligi’ne götüreceğiz. Şampiyon olmak için hizmetiniz. Sizi oraya getirmek de bizim hizmetimiz. Süreç tahminen uzayabilir lakin gerekin uzaması da asla ve asla bizim aleyhimize olmayacak.Kampiyonlar bizim futbolcularımızın ve teknik heyetimizin vazifesi, “ diyerek laflarını tamamladı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Jennifer Aniston, çıplak portresini açık artırmaya çıkardı

Diego Costa’ya vergi kaçırmaktan 6 ay hapis cezası