in

Fatih Terim: Rakibimizin ceza alması bizi sevindirmez

<br />

Fatih Terim: Rakibimizin ceza alması bizi sevindirmez

Türkiye gazetesinden Yalımcan Sarpyel ‘haberine nazaran ligde başkanlığında bulunan Trabzonspor’un UEFA ’dan finansal yükümlülüklere uymadığı gerekçesiyle Avrupa kupalarından bir sene erkekler cezası alması, tepedeki gruplarının hesaplanması başlamasına sebep oldu.

Zira bordo-mavililerin şampiyon olması gerekiyor safra ceza tasdikli olursa ligi 2. bitiren ekip, direkt Devler Ligi biletini cebine koyacak. Üçüncü kadro ise ön eleme oynamaya hak kazanacak. En kıymetlisi faktör ise 2. ve üçüncünün kasasına önemli bir para girecek. Gelgelelim gözünü 23. şampiyonluğa diken Galatasaray, Trabzonspor’a gelen cezayla ilgilenmiyor.

“Biz kendi ekibimizle ilgileniyoruz” diyen sarı-kırmızılı başkanlar, grubun Şampiyonlar Ligi biletini bileğinin hakkıyla alacağını söylüyor. Teknik yönetici Fatih Terim de dün oyuncularıyla yapılan içtimada “Sezon başında yola çıkarken gayemiz doğal olarak şampiyonluktu, hala de tıpkı. Rakibimizin ceza alması bizi ilgilendirmez, sevindirmez de. Biz kendi işimize bakacağız. Elbette Şampiyonlar Ligi’ne gitmek çok değerli. Ancak biz bunu şampiyon olarak başaracağız. Öteki hesaplar yapmaya gerek yok ” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

‘Görüntü görüntü’ iddiasıyla kızını öldürmüştü: Videodaki bazı Şeyma yüzünden ortaya çıktı

Erdoğan maske, mesafe ve temizlik uyarısı yaptı: Sınırsızların yeniden gündeme gelmesi kaçınılmaz