in ,

BELTUR kafe ve açılması 8 Haziran’da hizmete açılıyor

<br />

BELTUR kafe ve açılması 8 Haziran’da hizmete açılıyor

martın bu yana saklı olan Beltur, denetimli çevre hayatla olağana dönüş süreci için tüm hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda BELTUR, hafta başında tüm kafe, restoran ve turizm işletmeleriyle İstanbullulara tekrar hizmetinizde başlayacak.

Yeni sıradana nazaran başvur restoran ve kafelerde, oturma nizamı içtimaî aralık ye nazaran ayarlandı. Masalar arası uzaklıklar artırılmıştır, koltuk ve sandalye sayıları azaltıldı. Tüm tesislerin girişlerine ve makul duvarlara dezenfektanlar monte edildi ve salgından korunmanın yollarını anlatan uyarıcı afişler asıldı.

Hıdiv Kasrı, Çamlıca, Malta, Sarı ettik Pembe Köşk ler ile çok sayıda kafenin girişinde ateş ölçümü yapabilirsiniz. Ateşi 38 aşamanın üzerinde olan vatandaşlar, sıhhat kuruluşuna yönlendirilecek. Ödemeler mümkün mertebe temassız metotlar le gerçekleştirilecek, ödeme yerinde oluşabilecek yoğunluğa karşı tabanlara fizikî ara ikazları yerleştirilecek.

Açılıştan evvel tüm bürolar dezenfekte edilecek ve bu aklık malımı aralıklarla devam edecek.

Başkaca yeni tertibe nazaran eğitimden geçirilen çalışanlar, hizmet verirken maske takacak, fizikî araya ve hijyene dikkat edilecek, onun gün sıhhat denetiminden geçecekler.

Açıklamada görüşlerine nokta verilen BELTUR AŞ Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Umumî Yönetici Yardımcısı Tuba Çıkrıkçı, tüm mekanlarda koronavirüs salgını için alınan önleme titizlikle uyarak hazırlıkları sürdürdüklerini belirterek, “Yeni periyotta seçenekimiz olağan kapasitelerin kullanımı için misafir kabul edilecek. kullanabilirsinizimiz ortak aralık kuralına nazaran bürolarından yararlanabilecek. Başkaca maske kullanmayan seçenekimizi bürolarımızda ağırlayamayacağız” sözlerini kullandı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Maç sonuçları sahaya atlayan YouTuber ve 3 arkadaşına dava açıldı

MHK: Hakemlerin koronavirüs testi negatif çıktı