in

Göztepe, taraftarının formalarını tribüne taşıyor

<br />

Göztepe, taraftarının formalarını tribüne taşıyor

İzmir ekiplerinden Göztepe Spor Kulübü, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen ve sıradanlaşma ile ilgili bir arada tekrar başlayacak olan.

12 Haziran cuma günü saat 21. 00`de konuk edeceği Trabzonspor maçıyla lige yine başlangıç ​​verir Göztepe, taraftarından mahrum çıkacağı maçlar için tahlil yolunu buldu. Göztepeli taraftarlar, evvel lisanslı formalarını Gürsel Aksel Stadyumu ’nda mahal alan GÖZGÖZ Mağazası`da bırakarak, tribünleri formalarıyla süsleyebilecek.

Uğraşın akabinde formalarını teslim almaya gelen taraftarların formalarına “Seni Yalnız Bırakmadık” metninin mekan seçmek yamalar ikram edilecek. Fiyatsız olarak gerçekleştirilecek olan forma teslim pratiği 8 Haziran tarihinden başlayacak.

Taraftarların formaları için bkz.

Bu pratikle taraftarının ruhunu tribünde hissettirmeyi amaçlayan Göztepe’de Yönetici Mehmet Sepil, seyircisiz oynanacaklar uğraşlarla ilgili olarak çeşitli kulübün farklı pratikler hayata geçirdiğini söyledi.

Sepil, kendilerinin de bir arayışa girdiklerini söyleyerek, “ Bu yöndeuda dileyen taraftarlarımızdan formalarını bizlere teslim etmesini istiyoruz. Taraftarlarımızın formalarını ayrıntılı tarafa, Gürsel Aksel Stadyumu’muzun tribünlerine yerleştireceğiz ve seyircisiz oynayacağımız maçlarda onlar da bizi olacak. Tüm operasyonun fiyatsız olarak gerçekleşeceği bu tatbikin ahir için yaptığı teslim eden taraftarlarımıza hatıra olarak bir yama armağan edeceğiz ” sözlerini kullandı.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sorumluluk sınavları 22-30 Haziran’da yapılacak

Soylu’dan üç ismin vekilliğinin düşümünden sonra tartış tartışmaya tepki: Siyasete ve ülkeye en büyük darbe terördür