in ,

Eski ve yeni site yönetimi birbirine girdi: 5 yaralı

<br />

Eski ve yeni site idaresi birbirine girdi: 5 yaralı

Hikaye, saat 23. 30 sıralarında Başakşehir Kayaşehir 12. Nahiye Botanik Sokak’ta bulunan sitenin içinde yaşandı. Teze nazaran, sitenin eski ve yeni idaresi bir araya gelerek konuşmaya başladı. Eski ve yeni idare arasında şimdi bilinmeyen bir içindir tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine emekli polis olduğu öğrenilen Z. S. adlı bir kişi iki eline göre silahla tartışmalıdır şahıslara mermi yağdırdı. Yaşanan hadisede 5 kişi yaralanıyor kanlar içinde yana yığılırken, vukuatı gören vatandaşlar durumu sıhhat ve polis ekiplerine bildirildi.

Hadise yanına gelen polis ekipleri etrafta bulunan vatandaşları uzaklaştırırken, sıhhat ekipleri ise yaralılara müdahale etti. Ambulanslarla etrafta bulunan hastanelere kaldırmayı tedavi altına aldı. Kuşkulu emekli polis Z. S. ve oğlu G. S. ise polis ekipleri tarafından yakalanıyor.

‘Siteyle alakası olmayan bir şahıs geldi silahı çıkartıp rast gele sıkmaya başladı’

Hadisesi anlatan bir site sakin, “Mevcut olan idarenin bir formda bizimle uzlaşmasını bekledik. Bu esnada sorun çıkmasın diye güvenlik kurumunu arayarak takviye kuvvet istedik. Lakin güvenlikten evvel eski idarenin pederi geldi. Çünkü siteyle alakası olmayan bir şahıstı. Emekli polis dedi dedi, silahı çıkartıp rast gele sıkmaya başladı ” dedi.

Polis ekipleri tartışmaları sürdürürken vakayla ilgili incelemelan gözden geçiriyor.

Kaynak: Sputnik

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Halk otobüsü şoförünün testi pozitif çıktı: Otobüse binen vatandaşlar aranıyor

İletişim Başkanı Altun’dan Antifa paylaşımı