in ,

Lufthansa, Türkiye uçuşlarını temmuzda tekrar başladıyor

<br />

Lufthansa, Türkiye uçuşlarını temmuzda tekrar başladıyor

Lufthansa Grubu Türkiye Umum Yöneticisi Kemal Makbul, “Temmuz ayında Lufthansa ve SWISS Frankfurt, Münih ve Zürih’ten Türkiye’ye olan uçuşlarını tekrar gözdenyoryor. olarak başlalan tekrar başlangıç ​​operasyonunun bir kesimi olarak yapılacak “ dedi

Bahse ait değerlendirmede bulunan Makbul, Lufthansa Grubu’nun küresel ağdaki kısa aralık ve uzun aralık uçuşlarının önemli bir şekilde dekore edilmesini kaydetti.

Makbul, hedeflediklerini belirten Makbul, “Temmuz ayında Lufthansa ve SWISS Frankfurt, Münih ve Zürih’ten Türkiye’ye olan uçuşlarını tekrar gözdenyoryor. Bu şekilde Türkiye’ye Almanya ve İsviçre’den haftalık 28 uçuş yapın. Bu sayfada, global uçuş ağında haziran sonu olduğu 130 uçuş olarak başlalan tekrar başlangıç ​​operasyonunun bir kesimi olarak yapılacak “ formunda konuştu.

“Hepimiz tekrar uçabilmenin ve özlediklerimize kavuşabilmenin sevincini yaşıyoruz.

‘Almanya’dan Türkiye’ye seyahatleri bekliyoruz’

Makbul, uçuş öncesi ve uçak içi en âlâ hijyen tedbirlerini aldıklarının altını çizerek, önlem söyledi:

“Türkiye ve yurt dışına bilhassa Almanya’da ikamet eden vatandaşlarımızın Türkiye’ye seyahatlerini bekliyoruz. Fakat yolcularımızın gitmek istedikleri Memleketlerin web sitesinde şimdiki Kovid-19 pratiklerini takip etmeyi tavsiye ederiz. “

Lufthansa Group’un tüm merkezlerinden yapılan uçuşlarıyla tekrar geniş bir Makbul, sonbahar ve kış ayları için planlanan yardımcı yolcuların bu uçuş ağı ve ilişki içindirğine sahip olunan lisana getirdi.

Makbul, sonbaharda sadece Lufthansa Frankfurt ve Münih’ten Kuzey Amerika’da çeşitli noktaya haftada 100’den ziyade uçuş gerçekleştirilecek kaydetti.

‘Yemek servisleri sıkı hijyen koşullarında sağlanacak’

Asya’ya haftada 90, Ortadoğu’ya haftada 20’den ziyade ve Afrika’ya haftada 25 üzeri uçuş planlandığını belirten Makbul, “Afrika’da Windhoek ve Nairobi, Ortadoğu’da Beyrut ve Riyad, Kuzey Amerika’da Houston, Boston ve Vancouver, Asya’da ise Hong Kong ve Singapur uçuşları tekrar başlayacak” dedi.

Lufthansa’nın eylül bölgesinin bin 800 haftalık ilişki sunacağını tabir eden Makbul etmeye devam etti:

İçlerinde Malaga, Alicante, Valencia, Napoli, Rodos, Palermo, Faro, Madeira, Olbia, Dubrovnik, Reykjavik ve Frankfurt’un 102 ve Münih’ten 88 noktaya uçulacak. Uçuş sistemi rezervasyon sistemlerinde tekrar gözükmekte ve rezervasyon yapılabiliyor. Tüm destinasyonlar ‘lufthansa. com ‘ve sair küme havayollarının websitelerinde her gün güncelleniyor. Lufthansa 1 haziran odasında servis konseptini genişletti. “

Tüm yolculara uçuştan önce birer dezenfektan mendil vereceğim aktaran Makbul, “Kısa ve orta ara uçuşlarda business class yolculara içecek ve yemek ikramı tekrar açılırlacak. Birinci ve business class yolcuları tekrar geniş bir menü pratikleri sıkı hijyen altında mütenasip olarak değiştirilecek “ diye konuştu.

Avusturya Hava Yolları, mart ortasından beri aralarında uzun aralık uçuşlara tekrar başlayacak. Bangkok, Chicago, New York (Newark) ve Washington uçuşları haftada üç frekansa kadar gerçekleştirilecek. Avrupa uçuş ağı temmuz ayından itibaren Yunanistan dahil olmak üzere birkaç noktaya genişletilecek.

SWISS sonbahar döneminde salgından evvel uçmuş olduğu noktaların yüzdesi 85’in üçte bir kapasite ile uçmayı planlıyor. İsviçre’nin altında SWISS, bu yine yapılanma içindir mümkün olan en geniş servisi sunmayı hedefliyor. Avrupa kapsamları birinci odak Zürih ve Cenevre’den yapılan Avrupa seferleri olacak. Daha fazla kıtalararası destinasyonlar tekrar uçuş ağına eklenecek.

Planlanan. Genişlemiş uçuş noktalarının yüzde 80’ine uçmayı planlıyor. Uçuş yasaklarının kaldırılmasıyla birlikte İtalya, İspanya, Yunanistan ve Hırvatistan’da tatil destinasyonlarına ilgi tekrar büyüyor. Düseldorf, Hamburg, Stuttgart ve Köln olmak üzere uçuş işleminde yüzde 30 ile 40‘ını tekrar hizmete sokacak.

Yolcuların seyahatlerini planlarken gidecekleri şimdiki giriş ve karantina koşullarını dikkate almaları gerekiyor. Daha uzun bekleme mühletleri, daha sıkı hijyen ve güvenlik kuralları uygulanacak.

8 hazirandan bu yana tüm Lufthansa ve Eurowings uçuşlarında burun ve ağzı kapatacak halde maske tasarrufu tüm uçuş boyunca zarurî. Bu pratik yolcuların uçuş esnasındaki güvenlik için başlatıldı. Yolcu Taşıma Kuralları’nın buna göre. Lufthansa başkaca yolcularına uçuş öncesi ve uçuş öncesi, havalimanında ve gereken fizikî uzaklığın korunamayacağı.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Ayasofya’nın ibadete başında çok mutlu eder

Yunan uzman: ‘Büyük ittifak’ denilen NATO, Türkiye’yle Yunanistan arasında gerilin tırmanmasına neden izin veriyor?