in

Çamaşır makinesini içerisinde yıkanan elbiselerle çaldı

<br />

Çamaşır makinesini içerisinde yıkanan elbiselerle çaldı

Denizli’nin Honaz kazasında Kaklık Mahallesi’ndeki jandarmanın JASAT timi ile Honaz Kaza Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler mevzuyu takibe aldı.

Farklı hırsızlık hadiselerinden ötürü tutuklanan ve cezaevinden çıkan yapılan çalışmalarda hırsızlık vukuatlarını gerçekleştiren şahsın daha evvelce 38 içindir Yaşar A. olduğu tespit edildi. Akabinde faaliyet geçen JASAT ve Honaz Kaza Jandarma Komutanlığına bağlı kuşkulu Yaşar A. ‘nın Kocabaş Mahallesi’ndeki konutuna baskın düzenledi.

Baskında gözaltına alınan şahsın konutunda yapılan aramalarda ise çaldığı telefon, bilgisayar, 500 TL nakit para ve çamaşır makinesi ele geçirildi. Yaşar A. ‘nın çamaşır makinesini içinde yıkanan elbiseler ile çalması ise bu kadarına da ‘pes ‘dedirtti.
Süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen kuşkulu tutuklanarak cezaevine gidiyor.

Karakoldan çıkacak 20 dakika sonra motosiklet çalmış

Sarayköy Kaza Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alınıp, tabiri alınmadan sonra sonra ise savcılık talimatı ile hür bırakmanız öğrildi.

Yaşar A., ​​karakoldan çıkılıyor 20 dakika sonra ise akaryakıt istasyonundan motosiklet çalması üzerine tekrar gözaltına alınıp sevk işlemi duruşma tarafından tutuklanmıştı.

Yaşar A. ‘nın cezaevinden çıktıktan sonra da kaldığı alandan hırsızlığa devam ettiği ortaya çıktı.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Gaziantep’te 7 suçtan aranan hükümlü yakalandı

Bakan Albayrak’tan ‘Milli Üretim’ paylaşımı