in

Acun Ilıcalı: Fortuna Sittard kulübü ile anlaşma aşamasındayım

<br />

Acun Ilıcalı: Fortuna Sittard kulübü ile itilaf aşamasındayım

Televizyoncu Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard kulübünden Muhteşem Lig’in li şampiyonluk yarışı ve Beşiktaş kampanyasına kadar gündemdeki bahisler hakkında açıklamalarda bulundu:

(Bırakmam Seni kampanyası) Beşiktaş camiasından yardım kampanyası hakkında bana teklif gelirse seve seve kabul ederim dedim. Başkaca rastgele bir maddi bağlantı de kelam konusu değil. Rahmetli pederim Beşiktaşlı. Beşiktaş camasında çok paha verdiğim beşerler var.

– Şampiyonluk için varsayımım yok edilir. Trabzonspor’un yüksek seviyeli bir futbolu var. Başakşehir ve Okan Buruk ikilisini dikkatle takip ediyorum. Merdivenleri içindir, acep tepe mi görecek? Galatasaray ve Fatih (Terim) imam da, onun devir şampiyonlukta vardır.

– Fenerbahçe için objektif konuşacağım, ben hakem camiasında arka niyet olduğunu çok düşünen biri değilim fakat kusur hissesi diye bir şey var ya, tahminen Fenerbahçe bu seri gerçek yemekde bir ritim yakalamışken. Başakşehir maçında ritim yakalamışken üst üste hakem cürümleri. Diğer hengam dikkat edilmeyip de denk gelen ince detaylar. . Bir gol attık, attığımız gol bizim hanemize yaşıyor, onu da yaşıık. Fenerbahçe vardı eksikliklerine göre, bence kadro ritmini kaybetti orada ve geri çekildi. Fenerbahçe lakin istikrarlı olan başarılı oluyor Bence düzgün dönem oluyordu, âlâ maçlar oynamıştı. Seri hayal kırıklığına gerçek gidiyor lakin bakalım ne olacak.

– Emre Belözoğlu olduğuna bir örnek yerkürede yok. Düşünün mütevazi bir ailede büyüyorsun, kendini geliştiriyorsun. İngilizce, İtalyanca, İspanyolca… Emre Belözoğlu’nun biyonik olarak çalışıyor lazım. Topla suratına bakıyorum, yaptırdığı penaltıda süratini kullanıyor. Şaşkın şaşkın seyrediyorum. Futbol hayatının birinci gününden yanında oldum, sıkıştığı her alanda elimden geldiğince yardım ettim. Bunu ziyadesiyle hak eden biri.

– (Hollanda kulübü) Fortuna Sittard ile itilaf aşamasındayım. Türkiye’de ve yerkürede keşfedip yerküre futboluna kazanmakmak istiyoruz. Fenerbahçe önünde olmak genç oyuncuları Türk futboluna kazandırmak istiyorum. Mesela bunu bir hayalim var, Fortuna Sittard’dan yetişmesini istiyorum.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Ceyhan’dan ‘Kene vakaları neden çok arttı?’ sorusuna cevap

Adalet Bakanı Gül: Başak Demirtaş’a yönelik çirkin paylaşımı kınıyor, en ağır şekilde lanetliyorum