in ,

‘Kılıçdaroğlu,’ Beni virüs değil senin bu düzeniniz öldürür ‘diyen TIR şoförünün işe yarar için talimat verdi’

<br />

‘Kılıçdaroğlu,’ Beni virüs değil sizin bu sisteminiz öldürür ‘diyen TIR şoförünün işe yaramanız için talimat verdi’

TIR şoförü Malik Baran Yılmaz, salgın tıklayınız “Beni virüs değil, sizin sisteminiz öldürür” dediği medyayı paylaştığı akabinde gözaltına alındı, işinden kovuldu ve tekrar iş bulamadı.

Çevre medya hesabından yeni bir medya paylaşan Yılmaz, “Merhaba ben Malik Yılmaz. Beni TIR şoförü olarak tanıdık lakin artık o denli değil. İnternete attığım medyadan sonra işten çıkarıldım. O günden beri işsizim. ne işe yararımın değeri yok, elimden her iş geliyor. diye konuştu.

Gazeteci Candaş Tolga Işık da CHP başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun salgın olduğu “Beni virüs değil, sizin sisteminiz öldürür” paylaşımının akabinde gözaltına alınan, işinden kovulan ve son çektiği medyayla iş bulmak için yardım eden TIR şoförü Malik Yılmaz için Hatay Büyükşehir Belediye Programı Lütfü Savaş ‘ ı arayarak talimat verdiğini söyledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Yöneticisi Hüseyin Kalemi Abdullah Tütüncü’nün T24’e göre malumata nazaran, ‘CHP Başkanı Kılıçdaroğlu’nun da Hatay Büyükşehir Belediye Yöneticisi Lütfü Savaş’ın da TIR şoförü Malik Yılmaz konusuna hassaslığı var. ‘Yılmaz görüntüde söylediği “Emekli, memur ve koşullarlı değilim. Emekçiyim, TIR şoförüyüm. Çalışmasam ekmek yok. Ha senin lafınla açlıktan ölmüşüm, ha virüsten ölmüşüm. Ancak beni bu virüs öldürmez, beni bu sisteminiz öldürür ” sözleriyle gündeme gelirti.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Naci Görür Bingöl’de muhtemel bir depreme ilişkin aylar öncesinden uyarmış

Nişan törenine geldiler virüsü kapıp gittiler