in ,

Koronavirüs şüphesiyle hastaneye getirilen 2 kişi, 4 doktoru darp etti

<br />

Koronavirüs kuşkusuyla hastaneye getirilen 2 kişi, 4 hekimi darp etti

Üye koronavirüs salgını nedeniyle canlar pahasına çalışan hekimler Afyonkarahisar’da şiddete maruz kaldı. Afyonkarahisar’da koronavirüs şüphelisi alkollü 2 kişi, hekimlere saldırdı.

Hadise, saat 02. 30 sıralarında Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Kovid Tecrit Kısmı’nda meydana geldi. Kovid-19 kuşkusuyla hastaneye getirilen ve alkollü olduğu biri sürdü 2 şahsa testi yapıldı. Sonuçları ak çıkan şahıslar saldırgan durumlar sergilemeye başladı.

Bunun üzerine nöbetçi tabipleri Serkan Özdemir, Mert Bozok, Murat Cimbar ve Caner Tonkaz, şüphelileri sakinleşmeleri cephesinde uyardı. Buna karşı çıkan 2 saldırgan, 4 tabibi darp etti. Daha sonra saldırganlardan biri tabipleri, “Bir kamyon adam yığarım. Bu nasıl hastane? Pompalı tüfek getiriyorim, sizi tararım” diyerek tehdit etti. 2 kuşkulu daha sonra vaka yanından süratle uzaklaştı.

Afyonkarahisar Sıhhat Bilimleri Üniversitesi’ne göre. Acil serviste yapılan tabiplerin boyun, yüz ve kollarında yumruk darbelerine bağlı kızarıklıklar olduğu belirtildi. Darp raporu alan ve beyaz kod uyarısı veren tabiplerin şikayetçi olduğu 2 şahıs polis tarafından gözaltına alındı. Hadiseyle ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirtildi. Ötek yandan Hekim Serkan Özdemir vardı hadisesi toplumsal medya hesabından paylaşarak, sesini duyurmaya başladı.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Başak Demirtaş’la görüş görüştü

Ordu’daki bir inşaatta göçük: 1 işçinin cesedine ulaşıldı