in

Kütahya’da yakalanan eşini sırtından bıçaklayarak öldüren katil zanlısı yakalandı

<br />

Eşini sırtından bıçaklayarak öldüren katil zanlısı Kütahya’da yakalandı

Bursa’da Nilüfer’e bağlı Ertuğrul Mahallesi’nde bir apartmanda eşi Osman Cenk K. ile birlikte olan olan Serpil K., bir vade evvel birebir apartmanda bulunan ailesinin yanında kalmaya başladı. Osman Cenk K, cinayet günü eşini ikna etmek için kendi konutlarına çağırdı. Bir vade başında ikili daha sonra tartışmaya başladı. Osman Cenk K., Serpil K. ‘yi 4 mekanından bıçaklayarak öldürdü.

Binadan çıkarken kızıyla ilgili, durmadı

Eşini öldürdükten sonra apartmandan çıktığı esnada oyundan dönen kızıyla birlikte. Osman Cenk K., otomobiline binerek süratle uzaklaştı. Kız evladı haneye bakınında anasını kanlar içerisinde yanda buldu. Kızın çığlıklarını duyan apartman sakinleri durumu polise bildirdi.

Serpil K. ‘nin hayatını kaybettiğini belirledi. Uşak’a kaçmak isteyen Osman Cenk K., Bursa çıkışında mobeselere yakalandı. Kütahya emniyeti Bursa’dan kaçan şahsı yakalayarak gözaltına aldı.

Kütahya’da yakalanan katil zanlısı Kütahya emniyetindeki süreçlerin akabinde Bursa’ya getirildi. Bursa Asayiş Büro Müdüriyeti Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin Kütahya’ya teslim edilmesinden Osman Cenk K., Cinayet Büro Amirliğinde tekrar sorguyacağız.

Osman Cenk’in yakalanan sonra Kütahya emniyetinde olmalı birinci tabirinde başladı dedi:

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İzmir Kordonboyu’nda yoğunluk devam ediyor

İzmit’te LPG’li otomobil seyir halindeyken alev alev yandı