in

Silahla yaralayıp ‘hoşuma gitti, gittim vurdum’ dedi

<br />

Silahla yaralayıp ‘hoşuma gitti, gittim vurdum’ dedi

karaman’da V. T.

H. m. ‘nin, iş mekanına geldi. Burada çıkan tartışmanın akabinde V. T., belinden çıkardığı tabanca ile H. Ş’ye bir el ateş ettikten sonra arabasına binerek süratle hadise alanından kaçtı.

Etraftakilerin ihbarı üzerine polis ve sıhhat ekibi sevk edildi. H. Ş, vukuat tarafında birinci müdahalesinin akabinde ambulansla Karaman Devlet Hastanelerini kaldırmanız gerekir. Hadise noktası inceleme ekibi vakanın yaşandığı iş alanı ve muhitinde çalışma yaptı.

‘Hoşuma gitti, gittim vurdum’

Hadiseden sonra arabasıyla kaçan V. T, Cinayet Bürosu dedektiflerinin çalışması sonucu günah aleti tabancayla birlikte yakalanıyor gözaltına alındı.

Birinci olarak Emniyet Müdüriyetine götürdü zanlı daha sonra sıhhat raporu için kişisel bir hastaneye getirildi. Burada gazetecilerin “Neden vurdun?” Sorusuna “Yarışmacı arkadaşlara muvaffakiyetler diliyorum. Hoşuma gitti, gittim vurdum” dedi.

Öteki yandan H. Ş. nin 2 ay evvel de kimliği bilinmeyen kişi ya bireylerce hanesinin önünde uğradığı silahlı taarruz sonucu ayağından vurularak yaratı öğrenildi.
Hadiseyle ilgili bilgilere devam ediyor.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İzmit’te LPG’li otomobil seyir halindeyken alev alev yandı

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ve Savunma Bakanı Şoygu bugün Türkiye’ye geliyor