in ,

Su kuyusunda cesedi bulunan çoban 150 lira için öldürülmüş

<br />

Su kuyusunda cesedi bulunan çoban 150 lira için öldürülmüş

Karaman’da Afganistan uyruklu çoban ı 150 lira için silahla beş el ateş edip öldürdükten sonra cesedini boş su kuyusuna attığı ileri sürüyor 2 kuşkulu yakalandı.

Edinilen habere nazaran, Afganistan uyruklu çoban Hilmi Özbek’in (21) cesedi koyun otlatan sair bir çoban tarafından 4 metrelik kullanılmayan su kuyusunda bulundu. Karaman Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Hikayenin akabinde araştırma başlatan jandarma ekipleri, kaybolduktan bir gün sonra cansız vücudu boş su kuyusunda bulunan Afganistan uyruklu çoban Halil Özbek’in (21) cinayete kurban gittiğini tespit etti. Bunun üzerine çalışmalarını derinleştiren jandarma, Afganistan uyruklu çobanı tanıyan herkesin tabirine başvurdu.

M. E. (20) ile M. C. (17) cürüm aleti tabanca ile birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştır. Bölge Jandarma Komutanlığında tamamlanan süreçlerin akabinde 2 cinayet zanlısı, adliyeye sevk edildi.

Zanlılar M. E. ve M. C. ‘nin jandarmada verdikleri tabirlerinde Afganistan uyruklu çoban Halil Özbek ile aralarında 150 lira alacak gerekli sıkıntıyı tartışıyorsunuz, sonra 30 cm sürüyerek kuyuya attıklarını itiraf ettikleri öğrenildi.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Türkiye Dışişleri Bakanlığı: Çavuşoğlu ve Lavrov görüştü, toplantı ileri tarihe ertelendi

Erdoğan: Objektifliğini ve inandırıcılığını yitirmiş kredi derecelendirme kuruluşlarının tahminlerini dikkate almıyoruz