in ,

Milyonluk soygun dosyası kapandı: ’20 bin süreli bırakmaları hayatın olağan akışına aykırı ‘

<br />

Milyonluk soygun evrakı kapandı: ’20 bin süreli bırakmaları hayatın olağan akışına aykırı ‘

Sabah gazetesinden Dilek Yaman’ın haberine nazaran, Hattat Holding’in kurucusu ünlü iş adamı Emin Hattat’ın 4 oğlundan biri olan iş adamı Kadir Hattat, konutunda çalışan Moldova uyruklu çift yüzünden soya olduğu argümanıyla şikayetçi oldu.

Hattat’ın Tabirine Nazaran Vukuat 11 Şubat 2019 Günü Yaşandı. İstanbul Sarıyer’de ailesiyle birlikte ikamet eden Hattat, 2017’nin ocakta Moldova uyruklu bir odada konutunda çalışıyor için işe aldı.

Çift, 2018’in kasımasında evlatlarının omurilik hastası olduğunu söyleyerek Moldova’ya gitmek için Hattat’tan müsaade aldı. 250 bin doların (Yaklaşık 1. 5 milyon TL) noktasında olduğu fark fark etti.

Moldova uyruklu Maria ve Leo çiftinin üç ay boyunca geri dönmemesi üzerine soyulduğunu anlayan Hattat şikayetçi oldu. Edirne Hamzabeyli Kapısı’ndan karayolu ile çıkış yapılır belirlendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı hikayeyle ilgili olarak başlattı.

Takipsizlik kararı

20 bin doların kaldığı anlattı.

Savcılık, iş adamının tezine ait hırsızlık aksiyonunu yapan şahısların 20 binasında bırakmalarının hayatın olağan akışına münafi olduğunu ve öbür bir delil elde edilmemiştir.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yeni Zelanda, internet güvenliğine ‘porno ilgili kamu spotu’yla dikkat çekiyor

Ayder Yaylası otopark çalışmaları nedeniyle araç trafiğine kapatıldı