in ,

2020 Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması ödülleri sahiplerini buldu

<br />

2020 Andrey Stenin Fotoğraf Yarışı armağanları sahiplerini buldu

Yarışın kısa süreli, aralarında Türkiye ’nin de geçerli 19 devletin içindir girmeyi başardı. Kısa Örneğin ayrıyeten Rusya, ABD, Fransa, Hindistan, İtalya, İspanya, İran, Bangladeş, Almanya, Macaristan, Belarus Güney Afrika, Çin, İngiltere, Avusturya, Arjantin, Brezilya ve Haiti yan aldı.

Bu yılki yarışakaya katılımcı tüm çalışmalar haddinden fazla bir görsel hoşluğa sahipti. Genç foto muhabirler bu hoşluk sayesinde, çevre ve politik çatışmalardan etraf problemlerine kadar günümüzün acil durumlarda lisana getirerek onları kavramaya çalışıyor. Nazaran, muazzam bir hümanist gücün yattığı bu hoşluk sahiden yerküreyi kurtarabilir.

Müsabakanın küratörü, “Rossiya Segodnya” milletlerarası haber ajansının görsel girişimler lideri Oksana Oleynik, bu yılki armağan sahipleriyle ilgili şu değerlendirmede bulundu:

Armağan sahiplerinin isimleri eylülümüz, stenincontest. ru | stenincontest. com siteleri üzerinden açıklanacak.

Organizatörler ayrıyeten armağan sahipleri için yerküre tipi düzenlemeleri planlıyor.

Andrey Stenin Basın Fotoğrafçılığı Müsabakası, genç fotoğrafçılara destek vermeyi unutmayın. Bu yarış, yetenekli, hassas ve her şeye açık genç fotoğrafçıların etrafımızdaki kişilere ve hikayelere dikkat çekmeye çalıştığı bir platform olarak hizmet veriyor.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Özkan: İkinci bir pik noktası yaşayabiliriz

Duruşmalar başladı, İstanbul Adalet Sarayı önünde uzun kuyruklar oluştu