in ,

Diyanet İşleri Başkanlığı öğretmen ve çocuk gelişimcisi alacak

<br />

Diyanet İşleri Başkanlığı muallim ve evlat gelişimcisi alacak

Diyanet İşleri Başkanlığının internet sitesinde mahal alan duyuruya nazaran, merkez teşkilatında açık bulunan takımlar için üniversitelerin evlat gelişimi ve eğitimi hokalığı, anaokulu hokalığı, evlat gelişimi ve mektep öncesi eğitimi hocalığı, okul öncesi yekun 10 işçi alınacak.

3 katı kadar aday laflı teste çağrılacak.

Hoca alımı için 2018 yahut 2019’da testin KPSSP121-16 puan çeşidinden en az 60, 2018’de Bİt takımlar için yapılan imtihanın KPSSP3 puan cinsinden en az 60 alma ve pedagojik formasyon evrakına olan olma kaidesi içindir.

Müracaat kurallarını taşıyan adaylar, 22 Haziran-6 Temmuz 08. 30-16. 30 saatlerinde “sinav. Diyanet. Gov. Tr” adresi üzerinden imtihan müracaat formunu doldurduktan sonra, müracaatlarını onaylatmak üzere tıpkı altında bulunan evraklarla rastgele bir vilayet yahut kaza müftülüğünüz şahsen müracaatta bulunacak.

İstenen evrakları getirmeleri halinde yurt dışıkiler ile askerlik vazifesini yapmakta olanların müracaat onaylanması süreçlerini üçüncü şahıslar gerçekleştirebilecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı İnternet sitesinde ve birebir sitedeki İnsan Kaynakları Umum Müdüriyeti sahifesinde ilan edilecek.

Alımlara ait ayrıntılı habere, Başkanlığın internet sitelerine ulaşılabilecek.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Göç İdaresi Genel Müdürü Ayaz: Ülkemizde bir göç krizi yok

Galatasaray’da ikinci ayrılık: Tilbe Şenyürek, takıma veda etti