in ,

Eski eşinin iddiaları hakkında yargıya başvurdu

<br />

İsmail Küçükkaya eski eşinin tezleri hakkında yargıya başvurdu

FOX TV ‘de Ayrıntılar ‘Çalar Saat’ renklerde yapımcısı İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci ‘nin kendisi hakkında ileri sürdüğü tezlere karşılık verdi. Boşandıktan 6 ay sonra “asılsız iddiaların” yine gündeme getirildiğini belirten Küçükkaya, “Değil şiddet uygulamadım, yatak muamelede bulunmadım. Tez sahibi argümanını ispatlayabilirse verilecek her türlü cezaya razıyım ” dedi.

Anka Haber Ajansı ‘nda taraf alan habere nazaran Küçükkaya, aile mahremiyeti gereği şimdiye kadar sustuğunu ve her türlü “iftira ve karalamaya” dikkat konuşmadığına dikkat çekerek, “İddia sahibinin tezlerini ispat edememesi için kendisinin talebi ile mutabakatlı olarak sonuçlanan boşanma davasından yaklaşık 6 ay sonra asılsız tezler tekrar gündeme getirilmiştir” diye konuştu.

Küçükkaya, eski eşinin şimdiye kadar savcılığa ve güvenlik güçlerine başvurmadığının altını çizerek, “Şunun bilinmesini isterim ki, argüman sahibine hiçbir formda şiddet uygulamadım, istenilmeyen muamelede bulunmadım. Gerçekten boşanma dava evrakında bunlara ait küçük bir delil sunulmaya başladı “ tabirlerini kullandı.

‘İspatlarsa her türlü cezaya razıyım’

“İddia sahibi argümanını ispatlayabilirse verilecek her türlü cezaya razıyım. Lakin haksız yana linç edilmeye de karşıyım” diyen Küçükkaya, vukuat hakkında çıkan haberleri “Kamuoyunda tesirli gazeteciler üzerinde oğlu devirlerde kurgulanan “etkisizleştirme ve itibarsızlaştırma” kampanyalarının bir örneğini de maatteessüf ben yaşamak içindir kaldım. Kesin hedefin ne olduğu bellidir “ diye yorumladı.

Küçükkaya, bugüne kadar hiçbir bayana makûs muamelede bulunmadığını ve daima önünde olduğu kaydederek, “Asılsız tezlerle ilgili yasal yollara başvurduğumu ve İstanbul 1. Aile Duruşması ‘nden himaye kararına bakın kamuoyunun haberine hürmetlerimle sunarım “ dedi.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

MHP’li Yalçın: Ayasofya fetih ve kılıç hakkıdır

İstanbul’da ‘yeni normal’ denetimi: 41 işyeri ile 4 konaklama tesisine ceza kesildi