in ,

Kemal Sunal hatıra parası basan şirket yetkilisinden açıklama

<br />

Kemal Sunal hatıra parası basan şirket yetkilisinden açıklama

Yaşanan vaka nedeniyle üzüntülü olduğunu belirten ‘0 Euro’ girişiminin Türkiye yöneticisi Özgür Honça yapılan yazılı açıklamada, “Sunal ailesini üzdüysek de özür dileriz. Maksadımız devlet büyüklerimizi, tarihe mâl olmuş bireyleri, uygun kıymetlerimizi ikramlık paralar üzerinde tasvir edip, paylaşmak ve tanıtmaktır. Hedefimiz esas olarak ticaret değil, tanıtımdır. Büsbütün idealist bir çizgiyle dizaynlar yapılmış, hiçbir hengam gelişi şık dizaynlar yapılmıyor ” dedi.

‘Ekibin haberi vardı’

Sözcü’den Hayati Arıgan’ın haberine nazaran, pandemi ile ilgili başlangıcında Yeşilçam Girişimi ile çalışılmaya karar verdiklerini belirten Honça, Barış Manço girişimi için oğlu Doğukan Manço’dan onay alınamadığını girişimin iptal edildiğini söyledi.

Kemal Sunal girişiminde ise Ali Sunal’ın yapımcısıyla birlikte geçildiğinin belirtildiği açıklamada, “Ali Sunal dimağ durumdan haberdar olun ve lakin pandemi ayrıntılıinden sonra bahisle ilgilenebileceğini, münasip vaktinin olmadığını belirtmiştir. Halkla Bağlantılar Yöneticisi ile görüşülüp, eserlerin ağırlıklandırılması alınacağı belirtilip onaylıyor! Onay kelamlı olarak Temizleme ” dendi.

‘Ali Sunal gereğince bilgilendirilmiyor’

Açıklamanın devamında Honça’nın şu kelamlarına de yan verildi;

“Ali Sunal dimağ gereğince bilgilendirildiğini düşünmüyorum. Mevzuya ilgili 3. şahısların da katılması, hadisesi aydınlatacaktır. faaliyetten öte koleksiyon camiası için yapıldığı ve tanıtım emeli taşıdığı aşikardır.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Emniyet Genel Müdürlüğü: Gazilere müdahalede bulunulmaya başlar

Yalçın: Vaka sayısının bu olduğuna düşmesi çok önemli