in ,

AK Parti ve MHP’ye ret: ASKİ’de Mansur Yavaş’ın itirazı kabul edildi

<br />

AK Parti ve MHP’ye ret: ASKİ’de Mansur Yavaş’ın itirazı kabul edildi

Ankara Büyükşehir Belediye Yöneticisi Mansur Yavaş, ASKİ Umumî Müdüriyeti’nin altyapısı yatırımları için önergenin AK Parti ve MHP’nin belediye meclis üyeleri tarafından görüşüleceği ertelen olduğu akabinde süreç yargıya taşıdı.

Gazete Duvar’ın haberine nazaran, ‘Tatlar Arıtma Tesisi’nin Revizyonu’, ‘Polatlı’ya Gerede Suyunun Götürülmesi’ ve ‘Gölbaşı ile Mamak Su Borularının Yenilenmesi’ giriş sayfaları için gerekli olan yatak bedelinin ASKİ öz kaynaklarında neler, ASKİ’nin faaliyetlerinin neler sıhhatini etkilediği için girişiniz bir evvel çalışır.

Akademisyenler rapor hazırladı

Duruşmaya, ODTÜ ve Hacettepe Etraf Mühendisliği bölümü için bu raporun tatlar Arıtma Tesisi ile ilgili, hali hazırda tesise gelen atık su debisinin tesis işletme gerekleri.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne önceliği çok yüksek 14 önlemin işletme ortamında dair yazısı da taraf aldı. Duruşmaya, ASKİ Umumî Müdürlüğü’nün eksi 277 milyon 890 bin 605 TL 608 TL 607 TL fark içeren ve mevcut fiyat seçeneklerinin girişimleri yapmak için yerinde sunuldu.

Duruşma yürütmeyi durdurma kararı verdi

Ankara 9. Yönetim Duruşması, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Plan ve Bütçe Komitesi’nde onaylanmasına karar reddedilen kredi talebi hakkında karar verdi.

Meclis Kararı’nın kamu yararı ve hizmet gerekleri yanında.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Ergüder: Yeni vakalar buz dağının görebildiğimiz kısmı

Altaylı’dan Perinçek yazısı: Son dönemdeki popüler TV konukluğunun fikirleri ile alakası olmadığını söyleyeyim