in ,

Coşkun Sabah ve Işın Karaca İstanbul Yeditepe Konserleri’nde izleyiciyle buluştu

<br />

Coşkun Sabah ve Işın Karaca İstanbul Yeditepe Konserleri’nde izleyiciyle buluştu

Cumhurbaşkanlığı ve Muhabere Başkanlığı YouTube kanalında basın konser, saat 21. 00’de başladı.

Performans Tayin Erdoğan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür eden Coşkun Sabah, “Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Halkı morallendirmek, müzikten mahrum bırakmamak, bizi sevdiklerimizle buluşturmak, bence çok çok güzel bir niyetti. Yürekten kutluyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum düşünkanımıza” dedi.

Işın Karaca ise “Bu güçlükle günlerde müzisyenine, sanatkarına çıkan çok kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz sevgilerimizle bu geceye başlıyoruz.” diye konuştu.

Karaca, daha evvel gereken bir röportajda, “Ocak ayında sarsıntı oldu, her şeyi durduruldu, işler iptal oldu, biz ocakta çalışmadık. Şubatta şehitlerimiz vardı, tekrar çalışmadık. Benim kullandım 10 Ocak’a 10 Mart’a kadar 26 konserim iptal oldu. Yalnızca bu periyoda göre bir durum değil işte “yaz konserlerimi hiç saymıyorum. demişti.

Coşkun Sabah ise, “3 ay yönetim ayarlanabilirim sonra güç duruma düşerim” açıklamasının reaksiyon çekmesi üzerine yapılan bir değerlendirmede, “Benim 15 milyonluk gayrimenkulüm varsa bankada 450 bin liram var. Ben üç ay kira almadım. Ben 450 bin lirayı harcıyorum sonra ne olacak. Ne yapayım haneleri mi yiyeceğim! Benim demek istediğimi çok parası olan, 50-60 milyon cirosu olan anlar Parası olmayan ne demek istediğimi anlamaz “ ifadelerini kullanmıştı.

“İstanbul Yeditepe Konserleri” nde yaklaşık 60 sanatçı sahne alacak. Konserler her gün saat 21.00’de Cumhurbaşkanlığı ve Muhabere Başkanlığı YouTube kanalından yayınlanacak.

Sabah ve Karaca’nın akabinde Serdar Ortaç-Sinan Akçıl, Muazzez Ersoy-Zekai Tunca, Özhan Eren-Orhan Hakalmaz-Ceyhun Çelikten, Ebru Yaşar-Bülent Serttaş, Selami Şahin-Nükhet Duru, Hande Yener-Kutsi, Murat Dalkılıç-Gökhan Tepe, Yavuz Bingöl-Hilal Özdemir, Fatih Kısaparmak-Gülay, Zerrin Özer-Ümit Sayın, Melihat Gülses-Sami Özer, Uğur Işılak-Şükriye Tutkun, Mustafa Keser-Burcu Güneş, Özdemir Erdoğan-Emre Altuğ, Metin Şentürk-Derya Uluğ, Murat Kekilli- Merve Özbey, Berkay ve Bengü sahne alacak.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İstanbul’da bu gece de eşleştirilmiş denetimler gerçekleştirilecek

Bayern Münih Bundesliga’da üst üste sekizinci kez şampiyonunu ilan etti