in ,

Emine Erdoğan’dan dünya liderlerinin eşlerine koronavirüs mektubu

<br />

Emine Erdoğan’dan yerküre başkanlarının eşlerine koronavirüs mektubu

Emine Erdoğan, Yerküre başkanlarının eşlerine yazdığı mektupta Türkiye’de bu periyotta erken periyotta alınan işlemler ve bunların kullanımı önemlidir. Emine Erdoğan, COVID-19’da kullanın kısıtlamalarla tabiatın son iki ayda açık bir süratle kendine gelmeye başladığını düşünün. İstanbul Boğazı’nda yunusların daha sık görülmeye başlandığından anlattı.

Mevlâna’nın “Ümitsizliğin akabinde kaç ümitler vardır. Karanlığın akabinde birkaç güneşler vardır ” Emine Erdoğan’ı veren, kelamlarına de mektubunda nokta, “Bu karanlık günlerin ahir, güneşin yine doğacağına olan inancım ve umudum tamdır. İnanıyorum ki el ele verir bu buhranı bir öze dönüş yolculuğu olarak tamamlayabilir ve bunları bir geleceğe adım atabiliriz ” tabirlerini kullandı.

Mektuplara cevap geldi

Emine Erdoğan’ın davetine önder eşleri kayıtsız kalmadı. Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’nın eşi Mirziyoyeva, mektubunda Singapur Cumhuriyeti Başbakanı’nın eşi Ho Ching de Türkiye’nin yerkürenin dört “Singapur’da uzunca bir mühlet hatırlanacaktır” diye yazdı.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Ersoy: Marmara kıyıları tsunami potansiyeli taşıyor, Eyüp’e bile gidebilir

Eda Demirci, şiddet şiddet iddialarını reddeden Küçükkaya’yı yalanladı: Benim canlı şahitlerim var