in ,

Erdoğan ile Bahçeli’nin görüşmesi başladı

<br />

Erdoğan ile Bahçeli’nin görüşmesi başladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Umum Yöneticisi Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Umumi Lideri Devlet Bahçeli ‘nin görüşmesi başladı. Kelam konusu görüşme Beştepe’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ‘nde gerçekleştiriliyor. ,

Sabah gazetesinin kulislerden aktarılanına nazaran iki önderin görüşmesinde öncelikli gündem Irak’ın kuzeyine yönelik olduğuna bakın Pençe-Kaplan Harekatı olacak. Erdoğan, Bahçeli’ye meydandaki oğlu durum ile ilgili haber verecek.

Kritik kıymete sahip bir gayri bahis ise Libya. Türkiye, Libya’da önemli gelişmelerle ilgili olarak yerküre başşehirleri ile temas halinde. Erdoğan ve Bahçeli’nin diplomasi trafiğine ait fikir alışverişinde bekleniyor.

İç siyasete ait başlıklar da Külliye’deki görüşmede pahalandırılacak. İki başkan, siyasi partiler ve seçim kanunlarında belirtilen ile ilgili görüş alışverişinde bulunacak.

Ayasofya ‘nın ibadete göre konusu istişare edilecek. 12 Temmuz’da yapılacak Meclis başkanlığı seçimi de gündeme gelecek. Cumhur İttifakı adayının kim olacağı sorusu bugünkü görüşmede ele alınacak.

Erdoğan ve Bahçeli, virüsle uğraşta çalışıyor son durumu ele alacak. Koronavirüsün iktisada olumsuz tesirini azaltmak için atılan kaldırmak ile ilgili değerlendirmelerde bulunulacak.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Asker uğurlama töreni sonrası 14 ev karantinaya alındı

500 euro para cezası verildi Avusturya’da bir adama polisin önünde gaz çıkardığı