in

Fenerbahçe: Nihat Özdemir TFF Başkanlığı görevini de bırakmalı

<br />

Fenerbahçe: Nihat Özdemir TFF Başkanlığı hizmetini de bırakmalı

Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yöneticisi Nihat Özdemir ‘in sarı lacivertli kulüp üyeliğinden istifasıyla ilgili olarak açıklama yaptı.

“Kulübümüzün 4654 Sicil bölgesinin üyesi Nihat Özdemir’in, 4 Haziran 2020 tarihinde bir içtimaî medya hesabının neden olduğu ve ortak kamuoyu gündemini meşgul eden süreç üzerine, kulübümüz kongre üyeleri tarafından gelen ihraç müracaat dilekçelerine istinaden, Nihat Özdemir hakkında tüzüğümüzün 62/2 (D) (F) (G) bentleri bizim disiplin soruşturması başlatır “ hatırlatmasında bulunulan açıklama, yapmaya devam etti:

  • “Bu kullanımda, Disiplin Şuramız 9 Haziran 2020 tarihinde toplanıyor, Nihat Özdemir’in bahis hakkında Kulübümüze savunma vermesi kararını kullandım ve bu karar verdi. tebligatın arasından ulaşılan akabinde Nihat Özdemir bugün Kulübümüzün üyeliğinden istifatadır tarafımıza yazılı olarak bildirmiştir. İlgili istifa dilekçesi, gereği yapılmak üzere Sicil Konseyimize iletilmiştir.
  • Tarihimizin en kıymetli şampiyonluklarından biri olan 2010-2011 şampiyonluğumuz hakkında tüm spor camiası tarafından yanlış anlaşılacak ve kulübümüzün aleyhine sunduğumuz demeçler veren Nihat Özdemir, Liderimiz Ali Y. Koç ‘un ve Yüksek Divan sayfada Yöneticimiz Vefa Küçük ‘ün tüm yanlış anlamaları bitirmek ismine sorduğu kolay soruyu cevaplamak için onu bir Fenerbahçeli Fenerbahçe üyeliğinden istifa etmeyi tercih ederek, tavrını gözden geçirerek.
  • Nihat Özdemir’in, birebir davranışı yürütmekte olduğu ve net formda gözüken TFF Başkanlığı hizmeti için de göstererek, bu vazifesinden de derhal istifa hizmeti gerekliliğini tüm kamuoyuna bildiririz. “

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

DTÖ’nün ‘korsan maç yayınlarının arkasında Suudi Arabistan var’ açık havada FIFA ve UEFA’dan yorum

Hakim – savcı kararnamesi tamamlandı: 18 ilin başsavcısı, 4 bin 626 hakim ve savcının yeri değişti