in ,

Kızını öldüren babanın, ‘Bu mezara ya ben yada karım girecek’ diyerek mezar hazırladığı ortaya çıktı

<br />

Kızını öldüren pederin, ‘Bu mezara ya ben yada karım girecek’ diyerek mezar hazırladığı ortaya çıktı

Vaka, bugün merkeze bağlı Kırklar Mahallesi Huzurlu Sokak’ta bulunan 3 katlı apartmanın bodrum katındaki dairede meydana geldi. Edinilen habere nazaran, 27-28 Haziran’da yapılacak olan Yüksek Talime Geçiş İmtihanı için Diyarbakır’da Elazığ’daki ağabeyinin meskenine giden 20 şu Merve, yengesi ve yeğeniyle olduğu halde 63 içindir peder Mikail K. de geldi. Eşiyle boşanan peder ile kızı arasında bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışıldı. okuma tartışda peder tabanca ile kızını öldürdü, akabinde kendini yaraladı.

Yengenin yardım istemesi üzerine komşular, polis ve sıhhat ekiplerine haber verdi. Ağır yaralı babayı ambulansla hastaneye tasarlanmıştır. Meskende polis ve cumhuriyet savcısının incelemesinin akabinde hayatını kaybeden kızın cansız vücudu cenaze aracına Fırat Üniversitesi Hastanesi morga götürüldü. Diyarbakır’dan hikaye mekanına gelen ana Meryem’in ise feryatları yürekleri dağladı. “Kızım daha teste girecekti” diyerek hikaye mahalline gelen ana, “Kızım beni çok sevdi, ondan vuruldu” diyerek kötülük geçirdi. Yakınları acılı anayı teselli etmeye çalıştı.

Çevre medya hesabından hayatını kaybeden 20 günde Merve’nin paylaşımlarında peder vurgusu ise dikkat çekti. Merve’nin, yakın hengamda “Herkesi affederim babamı asla” paylaşımını beğendiğiniz, başkaca 3 ay evvel “Bir peder düşünün gözünü kırpmadan kızını öldürüyor onu düşünüyor.

Mikail K. ‘nin, 6 ay evvel gittiği merkeze bağlı Elmapınarı köyünde mezarlıkta mezar kazasında ortaya çıktı. Katil pederin mezarı kazarken, “Bu mezara ya ben gireceğim, ya da karım girecek” dediği ileri sürüldü. Hala Fethi Sekin Kent Hastanesi’nde yoğum bakım servisinde tedavi süren pederin, hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

UEFA’dan yeni kararlar

TFF Başkan Vekili Ali Düşmez: Son haftaları seyircili oynatmak istiyoruz