in ,

Sağlık Bakanlığı’nın 250 sürekli işçi alımı için Resmi Resmi Gazete’de

<br />

Sıhhat Bakanlığı’nın 250 mütemadi personel alımı resmi Resmi Gazete’de

Buna nazaran Sıhhat Bakanlığ ı, taşra teşkilatı hizmet ünitelerinde ihtiyaç edilmek üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Emekçi Alınmıştır Uygulanacak Tarz ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kararları altında 250 daima emekçi alacak.

108 güvenlik hizmetlisi, 29 güvenlik hizmetlisi (silahsız), 27 elektrikçi (genel), 21 bilgisayar sistem bakım onarım onarım ve onarım elemanı, 9 marangoz, 21 ısıtma ve sıhhi tesisatçı, 17 biyomedikal cihaz hizmetleri servis destek elemanı, 5 kaynakçı (oksijen ve elektrik) ile 13 inşaat boyacısı / boyacı kadrosuna başvurular, 17-21 Haziran tarihlerinde Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) “esube. iskur. gov. tr” adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Alımların öncelikle kaza yaptığı (karşı kazalar dahil) karşılanması yoluna gidilecek.

İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Sancaktepe, SBÜ İstanbul Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Bakırköy ve Bahçelievler kazalarında ikamet nedeni müracaat edebilecek.

Kaza istediğiniz taleplerin karşılanamaması halinde vilayet içindir karşılanması yoluna gidilecek. Müracaatlarda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi’nde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak.

Onun adayı, ilan edilen takımlardan sırf bir iş yanı ve bir mesleğe müracaat yapacak.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Barcelona liderliğini korudu

Ankara’da zemininde çatlak oluşan 18 katlı bina boşaltıldı